problemy s priatelom

Príspevok v téme: problemy s priatelom
zuzka0609

dobry den.zijem s priatelom v podnajme,pozname sa rok aj tri mesiace,ja mam 36,on34.neviem ci je problem vo mne,alebo v nom,ale je to stale horsie,pohadame sa kazdy tyzden,pre take veci,hlavne pre peniaze.on mi vycita kazdu druhu vec,co kupim,nechodim minat peniaze na hluposti,iba na domacnost,hlavne do kuchyne.nas mesacny rozpocet nieje velky,ale snazime sa vyzit,aj nieco odlozit,lenze jemu vadi ked kupim salamu za 1€,aleb maso na obed.a zacne sa to tak,ze poviem mu ze som uvarila npr.gulas s knedlou,najprv je dobre,ale o dve minuty uz zacne,naco si zase robila maso,zbytocne si minula dalsie peniaze,takto nikdy nevyzijeme,minies kazdu korunu co mame....atd...a uz je ofucany,vobec sa somnou nebavi,ani neje nic co som spravila.neviem si s nim dat rady.vela krat som mu navrhla,ze ked to ja neviem,aaby on hospodaril s peniazmi a staral sa o domacnost.ale to nie.nieje samostatny,este aj na postu musim ist s nim,lebo nevie vypisat sek.poradte mi,ako nanho,lebo uz som zufala z jeho chovania. dakujem.

Help

- Vo veku medzi 15 až 20 je podobná Afrike. Z polovice je objavená a z polovice neprebádaná.
- Vo veku medzi 20 až 30 je podobná Amerike. Plne prebádaná a učebnicovo dokonalá.
- Vo veku medzi 30 až 35 je podobná Indii a Japonsku. Veľmi ohnivá, múdra a krásna.
- Vo veku medzi 35 až 40 je podobná Francúzsku. Z polovice je zničená vojnou, ale aj tak je stále žiadúca.
- Vo veku medzi 40 až 50 je podobná Nemecku. Prehrala vojnu, ale stále má nádej.
- Vo veku medzi 50 až 60 je podobná Rusku. Veľmi široká, veľmi pokojná, ale nikto by tam nešiel.
- Vo veku medzi 60 až 70 je podobná Anglicku. So slávnou minulosťou, ale bez budúcnos

beskyd

heh, to je sranda, to je jasne ze 35 rocny sa ti zmeni zo dna na den:) kde vy zeny chodite na tu naivitu. ja mam o 10 menej ale keby som sa mal odteraz zmenit o 180 stupnov len tak, to by asi neslo:) nuz co, kazdy si je strojcom vlastneho osudu ci ako sa to hovori, len netreba zabudat ze stroj casu nefunguje a vracat veci dozadu nejde. kazdemu co jeho jest asi tolko:)

zuzka0609

purblanka:vcera vecer som mu poslala par sms o tom,aky je idiot,ze uz nechcem byt od neho dalej urazana,a nema to vyznam,tak sa zbalim a koncim s nim aj so vsetkym...zase jedina odpoved od neho bola..chod ked chces.ale neskor ked som sa ukludnila,som mu este jednu poslala s tym,ze som taketo nieco nikdy nechcela spravit,chcela som s nim zit stastne,ze som sa snazila,ale on to vsetko prehliadal.ci nevidi stale,ze mam srdce len prenho....no a odpoved som dostala takuto..ze aj jeeho srdce ma velmi chce,ale ma taky drbnuty mozog,ktory robi take sprostosti.a nevie co s tym.navrhl som mu navstevu spolocnu u psychologa,to zamietol,zeby sme sa mali najskor my dvaja podebatit,povedat si chyby toho druheho ktore sa nam nepacia a tak.lubim ho,a naozaj by bolo tazke skoncit to,aj ked v navale hnevu a zufalstva som napisala nieco ine,musime to skusit inak,len na to vsetko potrebujeme obaja ciste hlavy,tak sme si to nechali na vikend.

purblanka

zuzka,ak ti na nom velmi záleží porozprávaj sa ním-pekne si sadnite,a vysvetli mu,že takto žiť to nemá zmysel.Ak si myslí,že si márnotratná a nič nevieš ,lepšie bude rozísť sa.Možno chlapec konečne pohne s tým malým mozgom. Ak ho ľúbiš,povedz mu to,ale aj to,že ak sa dvaja ľúbia pomáhajú si,a prejavujú si city.Ak hovorí len o peniazoch,tak to ostane v živote sám,aj s nimi-skôr bez nich,lebo on si neušetrí.Máš to ťažké,ale dupni si a vyjadri sa-povedz ˇža ťa to nebaví,a chceš ukončiť vzťah.Pritlač ho,nech si to rozmyslí do večera,a ak sa nezmení -je defin.koniec.Ja som to podobne urobila, a pomohlo to:)

zuzka0609

all:rozhodla som sa,odchadzam od neho.nema to ziadny vyznam,on stale utoci na mna,ja som stale vo vsetkom na vine,svoju chybu si nepripusti..ja jemu hovorim o tom,ako zijeme,ako sa k sebe chovame.a on zase stale hovori iba o peniazoch.to je jeho jediny problem. su dolezite,ale nie prvorade,aspon pre mna nie,ze sa to takto skonci,to som nechcela,ale jemu nijako neotvorim oci.on si nemysli,ze mi ublizuje,ja sama si ublizujem,ale pravda je taka,ano,ublizujem si,ale len tym,ze som s nim, a dalej to uz nezvladam a nevidim ine riesenie.

ich

Zacni si vazit samu seba a ak si myslis,ze sa to u vas zmeni tak sa mylis.Zivot je kratky a povedz si,ze on si ta nezasluzi,ze mas na viac.Mozno to budes mat s rozhodovanim lahsie.Drzim paste...