problemy s priatelom

Príspevok v téme: problemy s priatelom
zuzka0609

dobry den.zijem s priatelom v podnajme,pozname sa rok aj tri mesiace,ja mam 36,on34.neviem ci je problem vo mne,alebo v nom,ale je to stale horsie,pohadame sa kazdy tyzden,pre take veci,hlavne pre peniaze.on mi vycita kazdu druhu vec,co kupim,nechodim minat peniaze na hluposti,iba na domacnost,hlavne do kuchyne.nas mesacny rozpocet nieje velky,ale snazime sa vyzit,aj nieco odlozit,lenze jemu vadi ked kupim salamu za 1€,aleb maso na obed.a zacne sa to tak,ze poviem mu ze som uvarila npr.gulas s knedlou,najprv je dobre,ale o dve minuty uz zacne,naco si zase robila maso,zbytocne si minula dalsie peniaze,takto nikdy nevyzijeme,minies kazdu korunu co mame....atd...a uz je ofucany,vobec sa somnou nebavi,ani neje nic co som spravila.neviem si s nim dat rady.vela krat som mu navrhla,ze ked to ja neviem,aaby on hospodaril s peniazmi a staral sa o domacnost.ale to nie.nieje samostatny,este aj na postu musim ist s nim,lebo nevie vypisat sek.poradte mi,ako nanho,lebo uz som zufala z jeho chovania. dakujem.

doubledog

zuzka nechce nic robit

ona sa chce iba postazovat a ist domov varit
plus obdrzat svoju dennu davku zdrbavania od priatela ako bonus

AdamKrt

Kup mu za 30 centov kilo muky, urob cesto, daju mu to uvarit a nech papa kazdy den lacne :-D Zo zaciatku mu to este polievaj trochou oleja, neskor ani olej nedavaj. Ze je drahy :-D Uvidime, kolho mu to vydrzi, take "setrenie" :-D

zuzka0609

magy:navrhla som aj taku moznost,nech si vyskusa sam,ake je to postarat sa o vsetko.on to berie odomna ako samozrejmost,na druhej strane,pochvali vsetko co spravim,obcas aj pomoze,ale neprehana to.aj teraz sme pohadani.jeho mama mi povedala tolko,ze je presne taky isty ako otec,nemam si ho vsimat,ak nieco zacne a jeho to prejde.ale ja neviem byt taka,hneva ma ak mi zacne vycitovat taketo somariny,nedam si predsa skakat po hlave.lenze on je taky tvrdohlavy a neustupcivy,a to dobre vie,velakrat sa mi zato ospravedlnil,povie si sam na seba ze je obycajny somar,vie ze ma tym stale velmi nahneva,ale spravi to dalej.a este nezabudne dodat,co by on bezomna robil,kde by bol.a je rad ze ma má.

Natty23

Zuzi sama pises co sa ti od neho dostava za to,ze ty sa snazis..tak to proste prestan robit...tvoju snahu berie ako nieco samozrejme..a ty ho svojim spravanim iba v tomto vedomi utvrdzujes....potom sa necuduj,ze sa tak sprava..

sway

A ake mate prijmy?Ak vyrovnane,daju sa naklady na byvanie rozdelit na polovicu a kazdy nech sa stravuje sam.Ak mu bude vyhovovat jest kazdy den rohlik s maslom,jeho vec..Ja by som s tym problem nemala a navarila pre seba za svoje..Stale lepsie ako sa kvoli tomu hadat.

doubledog

pretoze on ti nadava za to, ako to robis, a ty to robis dalej

proste to uplne prestan robit a on nebude mat inu moznost ako sa zmenit

zuzka0609

natty23: ved to,ze mu vsetko dam pod nos,a toto mam od neho zato.ked sa aj pohadame,a skoro vzdy je to pre peniaze,on nema problem prist najest sa ...ale vycitat naco,preco a tak..to vie dokonale.