Nechali sme sa uniest...

Príspevok v téme: Nechali sme sa uniest...
_andulka_

S priatelom sme mali pekny vecer, bozky hladkania, az to zaslo do petingu a nechali sme sa uniest na tolko, ze do mna vnikol.a bez ochrany...sice to bolo len na chvilu a myslim, ze nie ani hlboko, ale tzv. kapocky lasky unikli. citala som, ze aj tie obsahuju urcite percento spermii. je mozne, ze by z toho mohlo nieco vzniknut?

niekto

priznam sa ze to kombinujem ale to len z dovodu ze si dieta momentalne nemozem dovolit a potrat neprichadza do uvahi

niekto

mam pomali 22

a tych 92 % nieje ucinost pri jednom styku ale za rok pharmatex nieje obicajny spermicit
vystihuej to nazov nizsie uvedeneho clanku -> nova volba

0,68 – 2,8 je uvedene na stranke
( vyjadruje pravdepodobnost otehotnenia nie ucinnost)
www.sexus.cz
na nete som nasiel uvedene aj 0,3 % ale to zavisi od vela faktorov najcastejsie sa hovori o cisle 0,7%

jedna sa o takzvany pearlov index
vyjadruje pravdepodobnost ze jedna zena otehtonie za rok ( 12 cyklov) uzivania tejto formi antikoncepcie

stranka
en.wikipedia.org
uvadza ze kondom ma pearlov index 2-15%
pricom 15 je bezne pouzivanie 2 je idealne

ked si zoberies ze pouzit spravne kondom je rel. zlozitejsie ako spravne pouzitie pharmatexu sa da povedat ze je tak 10 * ucinejsi
moj point bol hlavne ze je niekolko nasobne ucinejsi cislo 10 som pouzil lebo to dobre znie

a btw HAK ma 0,3-8% ;-)

sarasunny

Neda mi nereagovat: Niekto, ty mas kolko rokov a ake informacie? Pharmatex je obycajny spermicid, ktore maju ucinnost tak 92 percent mozno, aj to som vela povedala. Ved vsade sa pise ze maju znizenu spolahlivost. A ty tu siris ze je to zhruba 10krat spolahlivejsie ako guma. No len skusaj...

niekto

aluska bola tu taka baba mala kvoli hak niec zvisene a preto nemohla otehotniet v priamej suvislosti z hak

ikuska moze hak moze sposobit vela roznych problemou a ked nahodou nie tak je to velka zataz pre organizmus ktora sa kludne moze prejavit aj neskor

_andulka_ je viac moznosti ako iba guma alebo HAK
tu mas provnanie roznych metod ale je to po anglicky
en.wikipedia.org

toto je nieco co ma zaujalo ale skusenosti stym nemam

www.zdravie.sk

ja sa chranim tymto zvyknem to kombinovat ale same o sebe je to zhruba 10 krat ucinejsie ako guma a nema vedlajsie ucinnky jedine co moze byt je alergia ale v takom pripade to proste prestanes pouzivat mozu to pouzivat kojacie zeny alergicky diabeticky ...
jedina skutocna nevihoda oproti hak je to ze to je piplacka

www.sexus.cz

aluska1

andulka kazdy liek ma neziaduce ucinky...ale sak kludne ju neber, radsej sem kazdy tyzden pis svoje podozrenia na tehotenstvo.

_andulka_

ano aj o tom uz som pocula. vela bab ma potom problem otehotniet. mne doktor uplne prizvukoval, ze ked ju brat nemusim, nech neberem. takze asi fakt to nebude az taka uzasna vec, jak si niektore myslia. ale kazdy ma svoju pravdu...aj ked uz len ten pribalovy letacik s neziaducimi ucinkami hovori svoje...