Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je zemiak diétny? + aké dietne jedla si varíte?

Sisi135

Lenka: Chudnúť už nechudnem, už som schudla to čo som chcela, ja sa zdravo stravujem, zemiaky na pare so šupkou jem 2 - 3x do týždňa kedže ich mám veľmi rada a napriek tomu som schudla 43 kg. Takže myslím že zemiaky sú v pohode. Ono treba ti aj komplexné sacharidy ale rob ako chceš

LLLenka

sisi,neboj je mi jasné že je obrovský rozdiel medzi hranolkami a zemiakmi uvarenymi na pare...
ak sa venuješ dietam a podobne - pripominam je rozdiel dieta a zdravy zivotny styl - zemiaky su skoro zakazane.
a ak drzis dietu a jes zemiaky,je mozne ze nechudnes-nemam to len z vlastnej hlavy:)

Sisi135

Lenka: Z8leží ako si ten zemiak upravíš. Je rozdiel varený / robený v pare so šupkou a hranolky, vidno že tomu moc nerozumieš

LETICIA

dietne jedla? napr ryza s mrkvou klasika ako rizoto, alebo s hraskom, zapekanu cuketu s mozzarelou, kuracie prsia na olivovom oleji, tuniakove karbonatky....

Mirka 308

Zdravim Vás čítam vaše príspevky a hovoríte o kontole kalorii.Ja by som vám odporučil jednu www stranku do centra redukcie Váhy kde po vyplnení dotazníka s Vami zostavia program šitý presne na mieru daného zákazníka. Su to doplnky výživy. Stále sa o neho bezplatne staraju počas celej redukcie Váhy.Moj Otec s nimi schudol 16 Kg a 16 cm v Pase. To ma na tom prekvapilo že mu nepredali nejake vyrobky a nenechali ho tak ale neustála starostlivost a kontrola je to cez telefon tak nemusel nikam chodit. je z neho uplne iny človek a som vdačný tejto firme že pracuje s doplnkami výživy. Adresa na nich je
www . akoschudnut .sk/op

lukyjeff

súhlasím so sade8.

Mimochodom k tým rýchlym sacharidom v zemiakoch zemiaky sú polysacharid čiže nie rýchly sacharid. Uvarený v pare so šupkou je super príloha k mäsu.
PS: Ja ich jem minimálne 2-3x do týžna jak prílohu a jedla som aj počas chudnutia

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je zemiak diétny? + aké dietne jedla si varíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk