Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Picha ma na pravom boku

Príspevok v téme: Picha ma na pravom boku
Deniska244

Poradte, ja uz som zufala.. Picha a pobolieva ma na pravom boku, az ku pravemu podbrusku,bola som uz asi na vsetkych moznych vysetreniach a nic:( gynekologia vyter kultivacka v poriadku, aj ked vytok mam..ziadny cysticky nalez, slepak v poriadku, zlcnik, pecen, oblicky v poriadku, zaludok v poriadku... jedine co mi ostava su krize, ale boli to len na pravej strane a mavam problemy s krizami a mam malo pohybu, neviem poradte, co mi to vobec jee :(((( doktori mi nevedia poradit..

jajkafr

Deniska
ja mám 20 a bolesti v pravom podbrušku už 6 rokov... slepák vybratý, gynekologicky to je ok, celiakiu mi vylúčili, odoslali ma na ortopédiu lekár zistil opotrebovaný stavec a spina bifida oculta... okrem toho má gastroenterológ podzrenie na crohnovú chorobu a moja gynekologička aj na ulceróznu kolitídu... takže idem ešte na kolonoskopiu a potom si budem na 100% istá čo to je ...
Help
v mojom prípade nejde o lenivosť pretože pohyb mám a na začiatku mojich bolestí v podbrušku som dokonca aktívne trénovala karate 2x do týždňa takže neodpíš hneď človeka diagnózou lenivosť keď nevieš o čo vôbec ide a navyše mojej kamoške zistili pri bolestiach v podbrušku na pravej strane nejaké ochorenie chrbtice, ktoré keď sa bude zhoršovať bude potrebná operácia...

Help

Urcite.
Vacsina ludi co ma sedave zamestnanie a nesportuje....ma problem.
Ludske telo pri necinnosti totiz casom ochabne a svalstvo je tak slabe,ze nedokaze kvalitne drzat chrbticu a ta sa casom opotrebuje a znici.

Deniska244

no mam sedave zamestnanie a ked pridem domov z prace, tak sa mi nic nechce.. ale skusim to, myslis ze to bude len z chrbtice??

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Picha ma na pravom boku - Fórum - ZDRAVIE.sk