Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatelovy sa nechce postavit

Príspevok v téme: Priatelovy sa nechce postavit
cicka187

Ahojte.. mam jeden problem a welmy ma trapy... priatelowy sa nechce postawit... iba wtedy sa mu postawi ked sa deje nieco extremne ako napr ked sme w kychyni.. ale ked sme w mojej izbe na posteli tak ziaden naznak sexu... a w kuchyni to nemozme robit... nie som sama doma... hocico robim sa mu ledwa postawi.... pomozte mi dakujem.. :(:(

cicka187

akoze postawi sa mu ale ked sa ide na to tak mu klesne nechapem... a nudi ho ais postel a ma rad extremnejsie weci ale zdrawy chlap by mal aj w posteli chciet....

jarkaaaaaaaa

skus sa vobec nepokusat o sex. vobec nenaznacuj ze chces sex. proste ho len bozkavaj , hladkaj ale nie v rozkroku. ked ta bude on hladkat kade tade tak sa nechaj, ale ty sa jeho penisu nedotykaj proste

cicka187

nieeee neberie nic to by som snim nebola.. a moze to byt tym ze strasne chce az otnejde.. a co mam sprawit aby to slo?

cicka187

ze nemal..iba ked pil.. a to ze bolo mislim raz.. a ze ja sa mu welmy pacim ze ma ma rad a wsetko a ze sam tomu nechape... a aj on chce sex... newiem wazne kde je problem ...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatelovy sa nechce postavit - Fórum - ZDRAVIE.sk