Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psoriáza - čo s ňou?

Well

darmala- Ked myslis.......
Mne to skor pride ako s drogou......tiez nie kazdy musi umriet hned......
Su to osudy ludi .....

darmala

NatalkaBA suhlasim stebou koloidnee pripravky od Koloidne.sk naozaj zaberaju a liecia psoriazu.
Sama som nou trpela dlhe roky a teraz som konecne spokojna.

Co sa tyka ako pise Well tak je to nepodlozena nevedomost a klamstvo.
Sama som uzivala 18 mesiace a ziadne vedlajsie ucinky nemam.

tak

kozny lekar Ti odporuci najvhodnejsie lieky na psoriazu, ... ale len ustupi, nezmizne nikdy celkom, ... vyborne su Smrdaky kupele na psoriazu, more, slnko, odburat stres, ...

[zruseny12]

...nemam z nou skusenosti osobne,ale moj ex ju mal...takze len co som si vsimla...kym zil v pohode,stravoval sa pravidelne,nestresoval sa atd.lupenka sa nepreukazala-VOBEC SOM NEVEDELA,ZE NEJAKU LUPENKU MA...ako nahle zacal flamovat atd.bol uplne cely postihnuty lupenkou-zacalo sa mu to na hlave a postupne sa mu to rozsirovalo po celom tele...
takze velmi dolezite je byt v POHODE ATD.

Bebe45

Tieto výrobky neobsahujú kortikoidy! Hlavnoou zložkou je extrakt z kôry mahónie cezmínolistej, ktorá odstraňuje svrbenie, pôsobí protizápalovo a obmedzuje nadmerné bujnenie kožných buniek a šupinatosť, normalizuje tvorbu kož.buniek . Čo som aj odskúšal a zabralo to.S rybičkami nemám skúsenosť a v mojom prípade by som to ani nemohol skúsiť:-). Ja uprednosťňujem mastičky. Možno ti niekto iný odpovie, kto to odskúša.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psoriáza - čo s ňou? - Fórum - ZDRAVIE.sk