Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sexi telo

diduska8LL

mozem sa pridat aj ja ?? 62/170 ciel do leta 55. Plavam a beham , obcas dam brusaky no s tym stravovanim je to veru uz o dost horsie....

sade8

ikuska
ten jedalnicek co si napisala nizsie, tak to by sa malo jest pat jedal? vybrat si jedno z toho co si napisala ?

mate59

dievčence,keď už po diete schudnete,nesmiete sa vrátiť k pôvodnému stravovaniu,ale už len jesť zdravo a s mierou,ale aj pohyb,inak nastúpi jojo efekt a to predsa nechcete.Takže žiadne prežieranie,držím vám palce a nech idú kilá dole.

matasimi

No ja by mam 165 cm a nad 70 kg... do leta by som chcela schudnut...hlavne na bruchu a bokoch.... Rozmyslala som ze zacnem skakat cez svihadlo a niekako sa pokusim upravit stravu ale som na internate a neda sa mi to.... neviem co mam robiiit..:(:(:(

tucnalucy

Delena strava v trosku inom vnimani.neriadim sa podla knihy,len oddelujem maso a zemiaky,ryzu atd.
Je to uplne normalny zivotny styl.Moja znama sa takto stravuje 5 rokov.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sexi telo - Fórum - ZDRAVIE.sk