Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tazky zaludok a grganie

Príspevok v téme: Tazky zaludok a grganie
town

Dobry den. Uz pol roka mam problemy s travenim. Neustale grgam a mam tazko na zaludku. Rano sa zobudim a skor ako vstanem z postele, tak niekolko krat odgrgnem. Pred dvoma mesiacmi som bol u gastroenteorologa a predpisal mi Ganaton a , ze si mam kupit probiotika. Po uzivani Ganatonu sa mi velmi nezlepsilo. Momentalne mam probiotika - Laktobacily "5" od Swissu a uzivam ich ale tiez nic. Sem tam mavam pocity plneho zaludka ako keby som tam mal vela vody. Tiez mavam svrbenie v okoli konecnika, ale len rano alebo vecer a neviem, ci to moze mat aj s tym nejaky suvis. Viete mi poradit, ze co mam robit, pretoze nase zdravotnictvo mi pride na velmi zlej urovni a malokedy mi vedia poskytnut kvalitnu liecbu. Dakujem.

Bufík

Dobrý deň potrebujem dobru radu mám ťažky žalúdok mám hnačky , zvraciam to čo zjem a neustale grgam ( necítim sa vo svojej koži ) :( prosím o dobrú radu ...

RNG

Grganie zo zaludka je z kvasenia a hnitia. To moze byt len pri NEDOSTATKU ZALUDOCNYCH KYSELIN.Kyseliny totiz mikroby znicia a nedovolia im kvasit a hnit jedlo.
Takze na to treba brat extra doplnok kyselin a pripadne aj enzymov, nie chemikaliu itoprid(ganaton) ktory len urychluje vyprazdnenie, nic ine
en.wikipedia.org

Ad4m

aj ja mam tie iste problemy, stale grgam a mam tazko v zaludku, mamina hovori ze mam jest biele jogurty a ze asi nemam helikobaktera, ale neviem, neviem :/ hadicu do brucha teda nechcem... asi by som sa poblval.... :/// :(((

town

bol som aj na hadicke... ale helikobaktera nemam, teda aspon to z vysetrenia vyslo - ked neviem comu mam verit po skusenostiach s nasimi zdravotnikmi... :)

[zruseny12]

... a ked si bol u gastroe.bol si aj na hadicku do zaludka?ci len tak ti predpisal bez toho vysetrenia-hadicky...tieto lieky?ak si nebol na hadicku,tak bolo by dobre poprosit,aby ti urobili vysetrenie,mozes-ale nemusis mat HELIKOBAKTERA...
TAZKO RADIT...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tazky zaludok a grganie - Fórum - ZDRAVIE.sk