Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Založenie občianskeho združenia

Príspevok v téme: Založenie občianskeho združenia
frederic

Dobrý deň/ahojte,
uvažujem nad založením občianskeho združenia. Neviem však, čo všetko to obnáša a aký je rozdiel napr. medzi občianskym združením a mimovládnou organizáciou, aké účtovníctvo sa musí viesť, keď ide o OZ, ako sa robí vyúčtovanie a za čo sa OZ považuje z hľadiska ďalších náväzností (napr. berie sa zisk ako príjem a pod.). Vopred ďakujem za pomoc.

frederic

nie, vlastnú účtovníčku by som nezvládla a chcela som vedieť, čo všetko to obnáša, či "len" raz ročne podat daňové priznanie a tak, aby som vedela, aké výdavky by to stálo. Ja mám len invaliditu, iný príjem nemám, tak aby ma to veľmi finančne nezaťažilo. chcela by som združenie, ktoré by pomáhalo zdravotne postihnutým, financie by som zhánala cez granty, s tými skúsenosti mám, ale potrebujem vedieť, či ma to bude stáť "len" účtovníčku alebo aj iné výdavky sú za tým skryté a tak.

cajik

www.porada.sk

www.porada.sk

podnikanie.etrend.sk

a naco to potrebujes vediet ? chces si robit vlastnu uctovnicku ? mozno v nejakej kancelarii kde poskytuju pravne rady by ti vedeli poradit. alebo oslovit priamo nejake ine OZ

frederic

cajik,
veľmi pekne ti ďakujem. túto stránku (tú ministerskú) som už poznala, skôr mi ide o ďalšie veci, tie účtovnícke... S tým skúsenosti nemám a neviem, ako to ide v praxi. V každom prípade ďakujem za pomoc.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Založenie občianskeho združenia - Fórum - ZDRAVIE.sk