Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čím to je?

Príspevok v téme: Čím to je?
ako dalej

Zdravím. Posledný cca mesiac sa u mňa objavili "menšie problémy". Časté no nepravidelné bolesti hlavy, mávam menšie problémy s chôdzou, ťažšie sa mi rozpráva (komolím slová, niekedy mi slovo úplne vypadne, zabúdam slová) a najhlavnejší problém je zrejme to, že začínam nenávidieť tých ktorých milujem :-/ priateľov, rodinu, spolužiaci, proste prestávam ich mať rád. Mávam tiež zmeny nálad, depresie. Myslíte si že to môže byť nejaký nádor na mozgu? Alebo to môže byť len nejakým stresom? Práve som dovŕšil 18 rokov.

[zruseny12]

...podla mna ked komolis slova,MAS PROBLEM Z CHODZOU tak to nie je v poriadku...skoc za NEUROLOGOM A VSETKO MU POVEC AKO PISES TU NA FORE...VELA STASTIA PRAJEM

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.