Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyvrtnutý členok bolí po troch týždnoch

Príspevok v téme: Vyvrtnutý členok bolí po troch týždnoch
Anikusha

Pred tromi týždňami som si vyvrtla členok keď som zle stupila. Na pohotovosti to namazali Octanom a obviazali a viac sa nikto nestaral. V pondelok mi chirurg predpísal bandáž, ktorá sa ale podľa mňa míňa účinkom.. Členok stále bolí a nedokážem ním hýbať a ani dlhšie chodiť. Schody? To nezvládnem ani keby som sa snažila. Čo s tým robiť?

tono 66

zdravim chcel by som sa opytat ci je mozne ze ci sa mi da clenok do kopy na futbale som sy natrhol slychy na clenku 3 tyzdne som mal dalhu doktor povedal ze je to dobre tak som stym hraval nedal ma na rehabilitaciu az potom neskorsie som isiel mam to uz asy rok da sa to zachranit dakujem.

borovica

Treba s tým ísť na snímok, aby zistili či tam nemáš niečo poškodené a potom to treba správne bandážovať, aby ti to poškodené väzivo spevnilo. Trvá to dlhšie kým sa ti to zahojí.

Help

zrejme mas natiahnue slachy......to trva niekolko mesiacov kym sa to dostane ako tak do normalu. Mala by si zacat aj s rehabilitaciou.
Je potrebne rozhybat postupne a pod dozorom.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyvrtnutý členok bolí po troch týždnoch - Fórum - ZDRAVIE.sk