problem s bradavkami

Príspevok v téme: problem s bradavkami
tomastt

Mám vypuklé bradavky.Už ale dva roky.
Mám 16rokov výška 187cm a váha 81kg.Už som aj schudol a stále nič.
Už mesiac posilujem ale sa mi to ešte tuším zväčšilo už neviem čo mám robiť.Pomôžte. Neaké cviky,lieky,diéta to je jedno.A ešte mi to zmizne keď si ich pošúcham alebo schladím.

danielaaa

aj moj frajer to ma tiez mu doktorka povedala ze su to hormonalne zmeny, uz ma 30 a ma to stale :)) podla mna to nie je katastrofalne

danielaaa

aj moj frajer to ma tiez mu doktorka povedala ze su to hormonalne zmeny, uz ma 30 a ma to stale :)) podla mna to nie je katastrofalne

cucak

ja mam tiez take... v 15 ako sa mi to objavilo som hned siel za lekarkou a ta mi povedala, ze to su hormunalne zmeny... a casom to zmizne. NO na to by som sa nespoliehal! o chvilu mam 18 a su stale take iste...Sa hambim si dat dole tricko. treba s tym nieco robit.
Oni myslia, ze tie bradavky su vypukle! nie cele prso! Su nejake vydute a roztiahnute (velke) ale ked si ich postlacam alebo mi je zima, tak sa stiahnu a su ako normalne...

help:me

ja mam taky isty problem mam to tzv. zdurene ked som mal 15 rokov tak som mal tam aj taku hrcku terza tam uz nic nemam ale bradavky mi tsake zostaly akoby vytahane cvicim uz nejaku dobu a stale to take mam a uz neviem co stym

Help

Zväčšené prsia, alebo odborne gynekomastia u mužov majú viacero príčin. Jednak sa jedná o hormonálne zmeny počas puberty, v dôsledku ktorých prsia „rastú", môže za to však aj obezita a nízke hladiny testosterónu, s ktorými bojujú hlavne starší muži.

images.google.sk
nieco take??

Help

no moze to byt sposobene vahou.....
Ci si myslis,ze nie??
Je to opticky podla teba velke??
A vlastne sa jedna o bradavku ci o komplet prso?