piercing do pupka

onáá

fakt ďakujem všetkým za rady/skúsenosti :) piatok si to už idem dať robiť,potom dám vedieť :) juj, už sa teším...

aradnna

Nebolí to vôbec,mňa to skôr šteklilo:)
Je to fakt krásna ozdoba,chalanom sa to páči,tak prečo nie?:)
Hlavne si to daj urobiť v kvalitnom študiu a potom sa oň poriadne staraj.Ja som si ho ráno a večer umývala antibakteriálnym mydlom Protex a nemala som žiadny problém..:)
A vydržal mi aj cez obe tehotenstvá,odnosila som s ním moje dvojičky aj neskôor dcérku...:)

niki9

lost: no treba si davat pozor mne sa to napriklad raz zachytilo o taku spongiu dierkovanu a trosku to trhlo ale nebolelo alebo niekedy o tricko ale to velmi malo ..len treba na to davat pozor :) po case si zvyknes :)

lucka_lucka

ja mam piersing v pupku 13 rokov...zo zaciatku to bolo velmi citlive...mala som tam kruzok a musela som si ho neviem uz kolko krat za den otacat.roboli mi to v studiu a ani som to necitila. nosila som ho aj pocas tehotenstva a som uz na neho taka zvyknuta ze si neviem predtavit den bez neho...a je to pekna dekoracia na tele.v lete je to krasne vidiet a ked si este aj pekne opalena a chlapom sa to zvacsa paci.....nech sa rozhodnes ako chces drzim place a zelam ti pekny vikend lucka