Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vytok vonajuci ako ocot

Petrshushka

Ale ja nepisem, ze sa mi nedari otehotniet. Este som nezacala na tom pracovat. Od buduceho mesiaca idem na to...

dianka1

prepacte, uz som tu o tomto pisala na inej teme, tak ma mrzi ze sa opakujem. ale prechadzam postupne vsetky temy, lebo som tu vyse roka nebola. no a vidim, ze je vela podobnych pripadov. napr. vytoky su na roznych temach, skoda. ja som tu teraz na jednu temu pisala, ze som tiez mala velke problemy s vytokmi. a teraz tu citam, ze niekto dokonca ma problemy s otehotnenim, tak na to mozem vrele doporucit moju terapeutku, ktora sa prave takymi vecami intenzivne zaobera. nemozem vam tu napisat na nu kontakt, je to proti pravidlam, ale tu prave na tejto stranke bol uverejneny s nou rozhovor tusim akurat na tuto temu. len si dajte hore do toho prazdneho riadku s lupou kde je to slovicko "hladat" meno luba albertova a vybehne vam ten clanok. tam sa mozno docitate aj o tom, ako sa to da liecit. drzim palce a mrzi ma, ze sa opakujem, len chcem pomoct.

Petrshushka

women.webmd.com

Pocas mesiaca sa ten vytok samozrejme meni. Teraz je ho trosku viac. Tak vravim, ak sa mi nepodari otehotniet, pojdem sa dat skontrolovat.

Dilaila

Denzl ved to je vsetko v poriadku co pises, ale ona ma 26 rokov a mat roky vytok nie je ok.. a uz vobec nie, ak to zapacha!

Petrshushka

Denzl- ja som sa uz hadam dovyvijala. Prave som si precitala odborne anglicke clanky, pise sa ze vytok ma smrdiet ako ocot, takze je vsetko v poriadku. Ak sa mi nebude dat otehotniet, pojdem na kontrolu.

Denzl

Je normálne, že vagína sa stava kyslejšia s nástupom puberty. Táto kyslosť je výsledkom bežnéj baktérie žijúcej vo vaginálnom prostredí. Kyslosť je nevyhnutná pre prirodzené dozrievanie vaginálneho tkaniva a je to dobré znamenie, že vaše telo je vo vývine normálne. To je pravdepodobne to, čo je príčinou "octovej" vôňe.

Dilaila

Neviem, ako casto chodis na gyndu na kontrolu, ale radsej sa na to doktorky opytaj, sice to nemusi byt nieco strasne, ale mat roky vytok mi nepripada ok.. Ved doktorka je na to, aby ti pomohla, tak radsej za nou zajdi, ako sa spoliehat na nejake rady z fora ;-)

Myslis?

Dilaila-myslis?
Tazko povedat, lebo takto je to so mnou uz roky, odkedy som zacala brat antiku. Uz ju neberiem 4 mesiace.

Dilaila

No podla mna to normalne nieje, aby vytok vonal (skor by som povedala smrdel) ako ocot! Ja by som pre istotu zasla na gyndu..clovek nikdy nevie..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vytok vonajuci ako ocot - Fórum - ZDRAVIE.sk