Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Eroticka pomocka - Odporucanie

Príspevok v téme: Eroticka pomocka - Odporucanie
Petusko

Caute vsetci,
s priatelkou sme sa rozhodli ze by sme si okorenili nase chvilky aj s nejakym vibratorom. Avsak je ich neskutocne mnozstvo roznych druhov a cien. Preto sa chcem opytat aky mate doma vy pripadne s akymi mate skusenosti(umele,latexove,gelove,silikonove,nevibracne) Budem rad ak mi napisete ci uz kladne alebo negativne skusenosti s nimi. Pripadne ktore su na aky typ sexu vhodnejsie. Ale ma to byt len doplnok nie ziadna nahrada =o) ..... za odpovede vopred ďakujem

Madame

ja keby som si mala kupit/este ziadny nemam/ tak asi taky s ocelovym look-om, taky hladky, alebo potom asi nejaky gumeny do fialova s vrubkami s viacerymi moznostami vibrovania:)
mne sa absolutne nepacia tie bezove, este aj s napodobeninami ziliek a tak.
Alebo jej kup venusine gulicky, aj jej to precvici posvove svalstvo aj to moze byt prijemna predohra.

Petusko

To nejde o to ze by som jej nestacil ale je to tak na ozivenie sexu .... cize farebne bez originalneho vzhladu ???

Madame

asi by si mal skocit do sexshopu, tam su odbornici. Myslim, ze pre nas zeny je dolezity aj vyzor tej pomocky, tak si spravte "vylet" s priatelkou a nech si ona vyberie. Mne sa napr nepacia take tie "kopie originalov" aj farebne a tak. Myslim, ze to bude prijemne ozivenie sexu:).

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Eroticka pomocka - Odporucanie - Fórum - ZDRAVIE.sk