Vajicka

Príspevok v téme: Vajicka
ace23

Chcem sa opytat kolko vajicok mozem tak zjest aby mi to neuskodilo. Totiz, som zdrava, mlada, stravujem sa teraz ale zvlastne kedze som v krajine, kde nemam pristup k syrom, obcas nejaky jogurt inak ziadne mliecne vyrobky, velmi ojedinele pecivo. Snazim sa jest vela zeleniny, dusenej aj surovej, ovocia, maso velmi nemusim ale toho tu jesto vela, tak sa aspon snazim. Zakladom potravy je tu ryza a sojove tofu.
V poslednej dobe mi ale velmi zacali chutit vajcia, Mozno tym ze telo sa snazi aspon nieco si doplnit. Jedavam ich aspon 6 do tyzdna. V inej "skrytej" podobe sa v mojej potrave teraz vajcia nevyskytuju. Mozem takto pokracovat? Teda myslim s tymi vajcami, inak viem ze ten jedalnicek nie je nic moc ale to teraz nezmenim :(

blazen

issn:stavim ze papas vajca nepriamo teba spracovane napr. v cestovinach, cesta do kolacov ,piskoty ,pecivo ,...a rozne ine jedla...

pauli 73

ano začala, chcela som ísť do extrému ako ty :))) a aj malé deti sa zvyknú hrať sami so sebou(vieš ako to myslím) a? myslela som to tak, že je mu to je príjemné ako tebe ked ta niekto poškrabká na chrbte ale nič dalej:))) issn, nechajme to tak, ozaj je toto už mimo témy, ty máš svoj názor ja svoj, vajcia sa jedli odjakživa a nielen slepačie, hady tiež žerú vajcia a...teda kto chce nech ich je kto nie nech neje ale porovnávať ich z ludskými vajíčkami mi príde scestné...idem obedovať ale vajcia to dnes nebudú :)))

issn

pauli, ale ved to znamena ze aj on aj ja to robime preto,lebo je to prijemne, preto sme rovnako "logicki" :) lepsi priklad? ved ty si zacala so sexom..

issn

pauli, moj pes sa hocikedy obtiera o rozne predmety za ucelom stimulacie a pochybujem, ze si mysli ze s plysovym medvedom splodi potomkov;)

doubledog

vajicka su predsa zdrave, poskytuju mnohe dolezite ziviny.
denne par vajec je uplne ok.

ja sa snazim kupovat vajicka sliepok chovanych v prijatelnych podmienkach.

ale inak, povedzme si na rovinu:

keby sliepky neboli take hlupe a nesikovne, zotrocili by ludi, aby im pestovali a nosili zrno a ony by si len sunky valali.
ale evolucia to zariadila trochu inak (aj ked ludia sliepkam to zrno predsa len pestuju a nosia :))

pauli 73

issn, zvieratá sa riadia inštikntami a potom je aj nelogické milovať vždy keď mám na to chuť(zvieratá to nerobia,okrem opíc)a ty ako issn, prevádzaš pohlavný akt len za účelom splodenia detí? nemusíš mi odpovedať, to bola len rečnícka otázka taktiež potiahnutá do extrému...

issn

zvierata logiku pouzivaju, nelogike je zabit, ked nie si hladny/ludia to robia/, nelogicke je chciet viac ako potrebujes/ludia to robia/, nelogicke je nicit prirodu, ktora ti dava kyslik,vodu, jedlo/ludia to robia/, nelogicke je pit cocacolu namiesto vody, kedze nic zdrave v sebe nema/ludia to robia/ a div sa svete zvierata nie. Tazke pauli nepovysuj sa tolko nad ostatnych tvorov, pycha predchadza pad.