Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uz neviem co mam robit s mojimi nohami

Príspevok v téme: uz neviem co mam robit s mojimi nohami
lelebe

ahojte
ja mam vecny problem so svojimi nohami.uz od malicka mam taky problem ze ma cele nohy (niekedy) neznesitelne svrbia,ako ked vas nejake miesto na tele svrbi poskrabete sa.lenze ja to mam na nohach a vzdy ked sa poskarbem na druhy den tam mam logicky chrastu.nechcem mat taketo nohy.aj dokonca stehna,ze sa vonku ani ukazat nemozem,chcem ich mat pekne,jemne a nie taketo.poradte co s tym mam robit...vsak ide leto :(

[zruseny12]

...moze to byt aj oblecenim,zalezi skade kupujes nohavice atd.napr.v cinskych obchodoch davaju proti moliam pripravok,ktory moze skodit ludom...dalej zlozenie latky,niekomu skodia umeliny...
alebo citala som raz,ze aj farbene latky su dost nebezpecne pre ludi.../konkretne farba,ktora obsahuje skodlive latky pre cloveka/
najlepsie by bolo zajst k lekarke/koznej/...tazko takto radit

Iviii

a súhlasím aj s jarkaaa, že si dávam aj vitamínové kúry a kožiarka mi doporučila , hlavne na jazvy po chrastách aj kalciovú masť, tá mi tiež pomohla :-)).

iviii

lelebe Psoristop je tekuté mydlo má 300 ml, je s dávkovačom a používam ho miesto bežného spcháča, nie je na predpis, ja som ho kúpila v lekárni na voľnopredaji za 9,90€.

biopich

zajdi na kozne nekupuj hned oleje mozes mat nieco uplne ine a ten olej ti to moze este zhorsit. netreba hned verit kazdemu a hlavne nie na fore. vela ludi si ani noveri u lekara co vlastne maju za chorobu a skusaju rozne experimenty a potom lutuju bo sa im stav zhorsi. kozna nekuse tak sup sup

lelebe

a ten Psoristop predavaju v lekarni aj bez receptu? ja tiez neviem co mi vyvolava to svrbenie ale poskrabat sa musim lebo to sa neda nechat to len tak a potom vyzeram tak ako vyzeram.a kolko stoji ten liek ?

Iviiii

ja mám ten istý problém, neviem prísť na príčinu čo vyvoláva svrbenie. Či je to stres alebo nadmerné potenie, jedlo proste neviem...V lekárni mi poradili na takéto neznáme svrbenie nový výrobok Psoristop tekuté mydlo s extraktom z mahónie, ktorý je bez akýchkoľvek chemických látok, ktoré sú v bežnej kozmetike. Používam ho na sprchovanie a som spokojná ako mi upokojí svrbenie a nevysušuje pokožku.po kúpeli sa na nie celkom suchú pokožku si natriem čistý mandľový olej. Pomaly sa mi chrasty a jazvy po tom odstraňujú a hlavne sa tak už neškrabem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uz neviem co mam robit s mojimi nohami - Fórum - ZDRAVIE.sk