po milovani s kondomom- nutna sprcha?

Príspevok v téme: po milovani s kondomom- nutna sprcha?
maggynka

Mam taku technicku otazku: s partnerom sa chranime kondomom, a spravidla po styku smerujeme do sprchy, pripada nam to tak proste normalne. Ale niekedy ked sa pomilujeme neskoro v noci, myslim uz PO vecernej hygiene, tak sa nam pochopitelne velmi do sprchy nechce. Je vtedy v poriadku len tak "stiahnut" kondom a zalahnut spat? Nemozu tie lubrikanty a kadeco na kondomoch- vsetky totiz nejaku aromu alebo cosi na sebe maju- nejak uskodit, ked "tam" ostanu dlhsie?

janekMY33

a komu ci mozu uskodit???Chlapovi??o toho sa neboj a o seba??nechapem ako po sprche by si sa toho zbavila snad si ju tam nestrcis

kvetinka1234

no asi mam vazne problemy s pochopenim a je mi zbytocne sa k hocicomu vyjadrovat, lebo nerozumiem tomu co citam, ani tomu co pisem...

velmi pekne si to napisal,..

no hlavne je, ze ty tomu rozumies...

ty srandista....lebo toto clovek veru nemoze mysliet vazne..:D

uhlie

kvetinka,

ak tu nie si nova a poznas pravidla fora, tak by si mala vediet,ze sem ludia nemozu pisat , co chcu. Ak to nevies, tak mas asi problemy s pochopenim a potom je ti zbytocne sa k hocicomu vyjadrovat, lebo nerozumies tomu co citas, ani tomu co pises. Je jedno ake ma zena pocity po milovani, ak je spinava, tak by sa mala umyt.

kvetinka1234

mily, mile /neviem ti urcit pohlavie/ uhlie

len pre tvoje info., nie som tu nova, len ma vytacaju ludia, ako ty, ktori maju potrebu vyjadrit sa ku vsetkemu, aj ked k teme nemaju absoluutne co povedat..

a tu dietu som nepochopila...ale to len potvrdzuje moje predstavy o tebe..:D

myslim, ze tato tema a otazka je uplne normalna, ale kedze ty si pravdepodobne muz, tak asi nechapes, ake pocity ma zena po milovani..

a s tymto pristupom, ani dlho nebudes vediet..:D:D

maggynka

Aha, tak ak som svojou otazkou porusila pravidla fora tak pardon. Vymazte ju. Mala som pocit ze ludia sa tu pytaju aj vacsie hovadiny...
Zbohom.

uhlie

kvetinka,

si tu asi nova, ked pises, ze ludia sem mozu pisat, co chcu. Tak si precitaj pravidla fora. Inak v tejto teme sa bavime o sprchovani po sexe. Takze sem budes zbytocne pisat o chudnuti a diete.

kvetinka1234

uhlie, toto je forum a ludia sa tu mozu pytat vsetko, co len chcu. Ked chces riesit problematiku kvantovej fyziky, tak zaloz forum o nej..