Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kava na celulitídu?

Príspevok v téme: Kava na celulitídu?
veseláM

ahojky dnes sa mi známa pochválila že behom a istou zvláštnou činnsťou si znížila celulitídu na bruchu a stehnach, zadku..vraj si každy večer vyšúchala tie partie kávovým gruntom...lebo vraj aj tie kremy proti celulide obsahuju kofein, čo môže byť natom pravdy, že jej to fakt zabralo??..vraj je to aj dobrý peeling na pokozku..nezničí sa tým?? vaše názory: :)

maliina

help, pochybujem, ze nejaka zena si bude umyvat tvar sprchovym samponom. A potom si na tvar nanaesie krem za 30eur:D

Mne ten piling vyhovuje bud cisty,alebo s tou kys. smotanou ked mam.

siika

VeseláM: ja som si to robila v sprche :D to vyznie :D takze som to hend aj oplaachla s vodou a nesmrdelo..duufam :D ale ako fakt sa mi to nechce...ked by sa mala jedno stehno masiirovat cca 5min..prejde minuuta a uz som v koncoch :D keby sa najde niekto na to bolo by lespie :D ale tak...a pomaaha ti to nieco..ci zatial nevies ? :)

Nefilim

Ja mám gél proti celulitíde od Garnier - taká žltá tuba a peeling od Alverde, ten ma stál nejaké 2 eurá+ drobné a vonia po citrone:-):-):-) Používam To však ešte len chvíľku, tak neviem ako to zaberie..uvidím po čase. Ale iba gély samé o sebe nestačia, treba a pohyb, lepšiu stravu a studenú sprchu na stehná striedať s teplou, po tej studenej vode je pokožka oveľa lepšia na dotyk:-):-):-)

sunraiise

vesela, celulitida sa ostranuje masazou, takze kavovy piling prekrvi pokozku. Aby sa ti lahsie masirovalo, mozes to zmiesat s trochou smotany, alebo aj trosku medu a poraidne vmasiruj:) A hej, vela vyrobkov ako garnier a spol. obsahuju vytazky z kavovych zrn, tak asi na tom nieco bude...plus vela vody, zdrava strava a veela pohybu:)

veseláM

siika vidíš ako vyzerá zúfalstvo ženy aspoň vidiíš čo žena neurobí pre krásnu riť. :D..mne smrdela celá kupelka od kávy a ten bordel booze.. :D ale viac ma ruky štipali od toho gruntu ako pokožka na stehnách... :)och joj

siika

veselaM: tak to sa prida :D sak to je uz strasne...ale celula je zevraj dedicna alebo zo zlej zivotospraavy...ale tak chcem sa jej zbavit.tiez som si robila ten piilig ale tiez som to vzdala...sak este aj v sprche si mam masiirovat s kavou rit ? :D ale asi to skusim zas :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kava na celulitídu? - Fórum - ZDRAVIE.sk