Mikrodermabrazia

ZAZA145

Dobry vecer,ja chodim s dcerou tiez do Ruzinova k pani Ingridke,dala jej tvaricku do poriadku,naozaj to chce pravidelne cistenie,nic ine nepomahalo,ona to robi tak zaujimavo kombinovane a hlavne cenovo dostupne ale sa s nou aj na zaciatku potrapila,vyhojovala jej akne kozmetikou ktoru nam dala aj na domov..je to na Exnarovej 2...0918561080...

Evita1009

ahojte staci ked pojdete na exfoliaciu,je cenovo velmi dostupna a hned sa mi zmensia poriky a plet je jemnejsia a nemasti sa tak,ja codim k super kozmeticke do Ruzinova ak mate zaujem tu je kontakt...0911987564...a ma tam naozaj osetreni na vyber..od vrasok az po liecenie celulitidy najnovsou technologiou,vsetky osetrenia okolo 20 eur...Evita

papaja

ema

no presne tam som to citala :D
tiez by som rada na to sla len moj ex bol kedysi na tom chemickom peelingu a vypadal fakt otrasne kym sa mu to zahojilo a to si ja nemozem dovolit lebo by som musela brat PN nakolko robim s ludmi takze skor ta mikroderm.mi pride lepsia,setrnejsia

Ema132

hej, aj ja som to nasla v eve novej:))) je tam aj o cehemickom pilingu napisane, ale tu som citala, ze chemicky piling je nic moc, ze to moc nepomaha..:/

papaja

ema

ty mas potom to iste co ja a akurat vcera som citala v jednom casaku a zaujala ma presne tato metoda,len som zo severa svk tak neviem,kde to robia a ci je to vhodne na jar ked uz svieti slnko...