Tehotensky test....

anonym23

Chcela by som sa opytat,kupila som si tehotensky test,no cestou z lekarne som dostala menzes.Teraz ho uz nemozem zrobit,ze?a asi ani nema zmysel,kedze nevidim ziadnu zmenu...

myshryz

ak beries antikoncepciu, nerob si ho vobec, hormony ho skresluju a vyjdu ti bludy, ako mne, ze som tehotna a po babe ani stopy, gynekolog ma este aj v dobrom vyhresil, ci som normalna robit si test ked beriem HAK

slniečko24

ja by som počkala 14dni urobila si test a nech by visiel akokolvek isla by som ku gyn.ak som tehtna som najštastnejsia zena na svete ak nie nech zisti preco mi tolko meskaju na www.elektrocoleti.sk si mozes obj.test uz ktory si možeš urobit po 1dni ak ti meska stoji kolo 60sk a do 3dni ho mas doma

ethel

tie testy sú podla niektorých gynekológov 90% pravdivé..takže keď ti mešká 3 dni(a to už môžeš byť tehotná aj týždeň)mal by sa ti výsledok ukázať.Môžeš ho robiť hocikedy..

saski

prepac krokodilka ze sa ti votriem do temy ale aj ja mam jednu otazku ohladom tehotenskeho testu. na tom co som si kupila, je napisane "pred vynechanim menstruacie" niezeby som nechapala co to znamena len ma zaujima ze ci je vysledok iny ked sa ten test spravi hocikedy v priebehu cyklu alebo az ked uz menzes meska...