Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ake sa vam pačia pery?

dobra vila

Smiesny tvar? Tak to by som si tiez pozrela :). Ale isto si to iba nahovaras. Aj keby si ich mala uzucke, alebo krive - do strany a pod., vobec podla mna akekolvek pery neposobia komicky (pokial ich len nemas vyraznejsie deformovane).
Vsak ty vies, co ti na nich prekaza, tak sa podla toho popripade nalic... zvol vhodny ruz, konturu a podobne, ked ti to moze v pocite spokojnosti.

[zruseny12]

...spominam si na svoje mlade casy,ked som mal/sak aj mam/ ja a par ludi plne,velke pery...dost ludi,sa tomu smialo,ze ake velke pery mame...atd.dokonca jedna kamoska to nazvala tak divne,ani si na to slovo nespominam...a teraz sa tomu musim smiat,my mame plne,velke pekne pery a sme in...a niekto si musi do pery pichat nejake tekutiny,aby mal toto co nema...ako sa vsetko meni...moda,doba atd.NEUVERITELNE...
podla mna pery su vsetky pekne ked si ich dotycna osoba vie pekne nalicit atd.ak samozrejme nemaju nejaky divny tvar,ale aj z malych pery,ktore su pekne tvarovane sa daju urobit pekne pery...len treba vediet ako na to...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ake sa vam pačia pery? - Fórum - ZDRAVIE.sk