Ako ste sa vyrovnali s rozchodom?

Simonnia

noo s tym suhlasim ze ked pride niekto novy je to zas ine a lepsie urcite . Problem vsak nastava ked v tej osobe stale hladas cloveka ktory pre teba niekedy tak vela znamenal .. A pre ktoreho si dnes uz zrejme vzduch .. Ach preco je laska niekedy taka zvlastna.... :/

bodynka

chyba to ano. na tom je vyhoda aspon ze aj cez net mozes spoznavat ludi, nemyslim hladat niekoho ale spoznavat povahy inych ludi. Prehodnotit si co chces od partnera od zivota.. Predstavuj si toho svojho "princa" a potom aj ten vyber bude lahsi. Drz sa.
Inak boli to , ale fakt akonahle sa zacnes na niekoho noveho namotavat , uz to tak neboli, prichadza na rad nieco nove. Nove vzrusujuce, krajsie....

Baja22

Ja som sa s priatelom rozišla koli tomu, že som ho našla s inou, a trvalo mi to teda dost dlho kym sa s tym vyrovnala... ale aj tak mi pomohla nova láska. teraz sa na to dívam s odstupom, a nad mojim bývalym vztahom sa zasmejem... :)

smejusko

Novy partner po boku:D:D ale ozaj neviem povedat, lebo vacsinou som rozchody inciovala ja, ale myslim, ze nejakou spolocnostou sa nemoze nic pokazit, nejaka kamoska, kamos, kolegyna, sestra, rodina,partia.... nikam sa zabavit, ist na kavu, na nakupy.... prosto len nebyt sama doma, vtedy clovek najviac rozmysla...

kajka01

to je veelmi individualne. napr. ja v prvom pripade som sa z rozchodu dostala relativne faj do dvoch mesiacov cca.vela urobilo aj to ze som zrovna po tych dvoch mesiacich isla na vysku spoznala novych ludi, ale myslim ze to bolo aj intenzitou toho vztahu teraz si myslim ze bol vlaznejsi s velkym odstupom casu, aj ked vtedy sa mi tak nezdalo. no a druhy krat som sa z toho dostavala 4 roky, s krivkami raz lesie inokedy celkom fajn a inokedy katastrofa..v podstate si myslim ak to jednu stranu velmi rani naj je nevidat toho cloveka mne sa to osvecilo prave v tom druhom pripade kedy sa to vzdy radikalne zhorsilo po nejakom kontakte s dotycnym. nakoniec som ho uz skoro nevidala a konecne aj z toho dostala.

purblanka

ja som sa trápila 5 rokov,potom ma navštívil-chodili sme spolu ešte rok,ale to už nebolo ono.Nestretávali sme sa,a zase som sa trápila 5 rokov,velmi som ho ľúbila.Netráp sa,lebo roky utečú,a naozaj neoplatí sa ich stratiť pre nejakého .........

Khana

Ja som zase taky specialnejsi pripad. Ja sa nad vecami nedokazem dlho trapit a kedze iniciatorkou rozchodu som bola vzdy ja, tak som to mala o kus ulahcene. Cize v podstate, ked som mala dobre premyslene, ze rozchod je ta lepsia cesta pre mna, tak som sa ani netrapila a v psychickom pohodli som normalne pokracovala v zivote.