ovulacia moze meskat ?

Príspevok v téme: ovulacia moze meskat ?
cajik

baby.. toto neni normalne uz :D niekedy saliem z mojho cyklu.. mam ho tak 30-35 dni, stale inak, ale doktor povedal ze v tom problem nevidi (ja tiez nie).
parkrat sa mi stalo (pred rokom 2x na jar), tento rok zaciatkom januara, ze som na 21.den cyklu zacala slabulinko krvacat, trvalo to tak 2-3 dni. Potom som menstruaciu dostala vzdy do tych 2 tyzdnov.
Lenze.. teraz, ked uz ocakavam menstruaciu, som zacala na 30.den cyklu krvacat..a myslela som, ze to je normalna menstruacia, ale bohuzial to je len take slabe krvacanie, ktore trva uz treti den.
Citala som aj o slabom krvacani pocas tehotenstva, ale nemyslim ze by som mohla byt tehotna, nakolko vzdy pouzivame ochranu..raz alebo dvakrat sme tento mesiac mali pharmatex ale bez ejakulacie takze duplom si nemyslim ze by som mohla byt v tom. ALE posledny tyzden, tyzden a pol, mi je cudne.. parkrat sa mi zatocila hlava (co sa mi sice v minulosti na jar stavalo ale..)

viete ako to.. 100percentna istota neotehotnenia je len pri absitencii :)

Rano si chcem spravit test. sice predpokladam ze bude negat.

ale zaujimalo by ma, co si o tom mojom cykle myslite ?? mohla sa mi omeskat ovulacia a dostala som ju takto neskoro ????? je to fakt dost cudne

dakujem

cajik

dakujem za odpoved aluska.

test je samozrejme negativny.. tak ja teraz neviem.. zeby sa to nejak posunulo ? a mam cakat este na normalnu menstruaciu? a ako dlho (aby som vedela kedy cca ist na gyndu) ? joj

aluska1

to nemusi byt ovulacia to moze byt hocijaka hormonalna nerovnovaha

a telo nie je hodinky, takze nemusi byt vzdy vsetko na cas a pravidelne