Asi som hlupa

Príspevok v téme: Asi som hlupa
lola123

hambim sa to sem aj napisat lebo viem ze ma vsetci vysmejete..ale risknem to..mam taky problem ze ked mojho frajera fajcim alebo tak a on sa spravi tak semeno nejde ani na mna lebo ho schova do nohavic..lenze potom na sebe este lezime alebo tak takze nieco sa mi tam urcite dostane..myslim na nohavice..a ja sa potom bojim ist na wecko lebo si myslim ze sa mi spermie dostanu nejakym sposobom do vaginy..nohavice si uz ani neobleciem lebo si stale myslim ze su od spermii a mohla by som otehoniet...viem ze neziju vecne..ale tak ja si neviem pomoct..mate niekto podobny problem?

sisi_69

Naozaj si troska hlupa...ako nahle sa muzske sperma dostane na vzduch,potom uz nema ziaden ucinok...neviem preco by si ho mal schovavat do nohavic...pekne mu ho umi pusou,holka

lola123

tak ja neviem ja sa do tohoto moc nestaram ked mu to nevadi..tak hovoir mi ze ho to chladi a tak..ale ja to myslim tak ze sa mi priamo o vaginu neobtiera..bud o nohavicky alebo gate..aj vtedy je tu moznost?

macka26

tak ista pravdepodobnost tu predsa len je. ked sa spravi do slipov a ty sa potom vaginou o neho tres priamo na mieste vyronu, tak iste percento tu je.. aj ked male ze sa nejakym sposobom dostanu spermie tam kam nemaju... asi by si bola jedna z milion ale nikdy nevies... alebo ked sa vam to paci tak do slipov, tak ked sa urobi, co si ich nevymeni?

macka26

tak ista pravdepodobnost tu predsa len je. ked sa spravi do slipov a ty sa potom vaginou o neho tres priamo na mieste vyronu, tak iste percento tu je.. aj ked male ze sa nejakym sposobom dostanu spermie tam kam nemaju... asi by si bola jedna z milion ale nikdy nevies... alebo ked sa vam to paci tak do slipov, tak ked sa urobi, co si ich nevymeni?

macka26

tak ista pravdepodobnost tu predsa len je. ked sa spravi do slipov a ty sa potom vaginou o neho tres priamo na mieste vyronu, tak iste percento tu je.. aj ked male ze sa nejakym sposobom dostanu spermie tam kam nemaju... asi by si bola jedna z milion ale nikdy nevies... alebo ked sa vam to paci tak do slipov, tak ked sa urobi, co si ich nevymeni?

lola123

macka26...a takto je moznost otehotniet?ked sa teda spravi do tych slipov?...ja neviem nam to tak asi viac vyhovuje.mozno este do tej vreckovky by to slo..