Asi som hlupa

Príspevok v téme: Asi som hlupa
lola123

hambim sa to sem aj napisat lebo viem ze ma vsetci vysmejete..ale risknem to..mam taky problem ze ked mojho frajera fajcim alebo tak a on sa spravi tak semeno nejde ani na mna lebo ho schova do nohavic..lenze potom na sebe este lezime alebo tak takze nieco sa mi tam urcite dostane..myslim na nohavice..a ja sa potom bojim ist na wecko lebo si myslim ze sa mi spermie dostanu nejakym sposobom do vaginy..nohavice si uz ani neobleciem lebo si stale myslim ze su od spermii a mohla by som otehoniet...viem ze neziju vecne..ale tak ja si neviem pomoct..mate niekto podobny problem?

niekto

ako z jeho slipov cez jeho nohavice,tvojenohavice ,tvoje spodne pradlo do vaginy ? ked takto otehotnies ziem kefu
co kefu 200 metrov ostnateho drotu a to bez horcice!!!! :)

nie neotehotnis ale zvazil by som pouzitie servitok pripadne do ust ...

lola123

takze keby boli spermie len na povrchu vaginy tak tam asi neprejdu ze?..ja si stale hovorim ze je to blbost ale tak strach je asi najcsi nepriatel

kika:-)

Zbytočne stresuješ...Otehotnieš len ked sa ti semeno dostane do vnútra...:) nie ked by ti náhodou stieklo tam dole..:)a na vzduchu vraj do chvílky skapúú..:)Tákže NO STRESS:)