Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odfarbenie vlasov

Príspevok v téme: Odfarbenie vlasov
vejuska558

Ahojte, asi pred tristvrte rokom som si samponom nafarbila vlasy z blondavej na hnedu. Teraz som sa rozhodla, ze chcem opat blondavu farbu, ale sampon sa mi uplne nevyzmyval....Ja sa chcem opytat, kolko percentny peroxid sa pouziva, aby mi vytiahol hnedu farbu (nugatovy odtien)? Potom si chcem na to dat blondavu farbu, ale neviem, ci musim mat trvacu alebo mi bude stacit sampon... A ked uz budem blondava, chcem si dat iba konce a spodok vasov nafarbit na hnedo...ale to vsetko doma...Poradite mi co a ako treba spravit? Dakujem.

eScarlet

vejuska558 : Ja by som skúsila Garnier Nutrisse nejaký ich zosvetľovací odtieň, určite nebudeš blond hneď na prvýkrát, ja keď som zosvetľovala, tak teraz po 2 razoch mám takú svetlučkú ale prirodzenú blond, vobec nie umelú, skor do zlata je, ale mne sa páči :D

eScarlet

cuccc: Ja som taktiež blond a rada by som bola bruneta, ale tiež mi to nepristane. Akonáhle stmavým farbu tak už potom len nariekam, že vyzerám fádne a že blond je najlepšia pre mňa. Ale teraz zas by som si dala hnedú :)

cuccc

Baby nedávajte si blond čo ste uderené :D ja mám tiež blond ale nechcem mať ale hnedé by sa mi ani nehodili:D a teraz si idem dať spdok hnedý ale dosť sa bojím aby mi to na tie moje nechytilo nejak na zeleno (Y) :D

nenuš

Ahojte :) .tiež mám otázku, moja farba vlasov je plavá ..ale už nejakú dlhšiu dobu do zadu som si dala svetlo hnedý šampon palette..vybledol tak som si dala stredne plavú (tiež šampon) chcem to teraz presvetliť na taku jemne popolavú ale nie blond..myslíte že šampon mi vlasy presvetlý?

nenuš

Ahojte :) .tiež mám otázku, moja farba vlasov je plavá ..ale už nejakú dlhšiu dobu do zadu som si dala svetlo hnedý šampon palette..vybledol tak som si dala stredne plavú (tiež šampon) chcem to teraz presvetliť na taku jemne popolavú ale nie blond..myslíte že šampon mi vlasy presvetlý?

ahojky

tie pallete si ani nedavaj je jedno ci de luxe alebo aku tie chytaju vsetky do rysava, skus si dat londu super blond, a potom po pripade nejaky popolavy odtien napr od Garnier, pieskova blond ta je krasna ani nie biela ani siva, taka prirodzena.

loreal :)))

uz som nasla ten odtien, som sa trosku pomylila, takze je to toto: Féria Preférence - Silver blonde Veľmi veľmi svetlá blond popolavá

loreal :)))

mna pekne zosvetlila loreal recital preference, na krabicke vidis, ktora je najvohnesia na tmave vlasy.
a dobra je aj natural and easy tiez taka blond, skor do biela/strieborna, aby to nechytilo do zlta.

dolly1234567

chcela by som sa spytat ohladom farbenia vlasov....moja prirodzena farba je...no bola v detstve blond ale teraz mi tak hlupo stmavli na tmavohnedu :((( a chcem byt znova blondina no neviem aku farbu si mam kupit aby som nebola nakoniec rysava...nechapem ako niekomu chyti z ciernej na blond a mne jedna farba nechcela chytit z hnedej ale chytila mi tak ze vrch bol rysavy a spod zostal hnedy vyzerala som dost trapne ja uz fakt neviem co mam robit som zufala ze nemozem mat blond vlasy ked mi kazdy hovori ze blond mi strasne pasuje k modrym ociam a svetlej pokozke :(((((( neviete pls niekto o dajakej fakt ze super farbe co mi chyti na blond a nie na oranzovo?? ci mam sa fakt ist zavesit...

jarkaaaaaaaa

tak ak chces pouzij iny, ale vysledok nebude dobry. ja som ti len odporucila ako by to bolo najlepsie. ja som mala svoje vlastne vlasy asi ako je tam odtien stredne plavy a chytilo mi to na orandzovo-kriklavo zlto.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odfarbenie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk