Strukoviny

Help

tafko- je to translator prekladac .
Sorry,ze je to tak blbo prelozene,ale da sa tomu aj tak pochopit:)
Je ta stranka v anglictine.

Help

Prečo je vitamín B17 zakázané v Kanade?
Pred 2 rokmi
Ďalšie podrobnosti
Žiadam vás, aby ste si prečítali "Svet bez rakovine 'a prečo nemôže nikto zastaviť tieto gov. Agentúra zastavenie nám dostať liečbu potrebujeme, ako je vitamín B17?
Pred 2 rokmi

Odpoveď na moju otázku, prečo sa nemôžete dostať B17 v Kanade, bolo to, že neexistuje nič také ako B17 a ako to, že dostanete to takmer kdekoľvek na svete s výnimkou USA a Kanady?
Pred 2 rokmi

ca.answers.yahoo.com

Neexistuje nič také ako vitamín B17, nenájdete ho v žiadnom biológie knihe.

Vymysleli dať dôveryhodnosti a rešpektu k Laetrile, obchodný názov marhuľové jadrá, ktoré sú šírené ako rakovina vyliečiť.

Nielenže existuje nie zvyšky laetrile dôkazy, že je účinný proti rakovine, je však nebezpečná, pretože obsahuje kyanid.

Bohužiaľ všade tam, kde je rakovina je cynická šarlatán túži zarábať peniaze zo zúfalstva ľudí, ktorí na ich najzraniteľnejšie. Laetrile, meruňka jamy, B17 - ako to chcete nazvať, je to podvod.

Neviem kanadského práva, ale som si predstaviť dôvody, to je zakázané je, že je nezákonné predávať nevyskúšané liečby rakoviny tvrdia, že je vyliečiť, a že látka obsahuje kyanid.

Upraviť ** BJ, som povedal, že žiadne také ako vitamín B17, a tam nie je. Existuje niečo ako jadro marhule, a bezohľadní ľudia, ktorí zarábajú peniaze z predaja týchto obsahujúce kyanid zúfalé veci pacientov s nádorovým ochorením sa uistiť sa, že obsahujú tento non-neexistujúci vitamín. Sú nebezpečné a neúčinné proti rakovine
Pred 2 rokmi

RNG

jedovatost klickov je bezne sirena loz, kedze obsahuju vitamin B-17(amygdalin leatrile,) , ktory je komplexny kyanid.Tiez obsahuju silne enzymi, ktyore rozkladaju rozne bielkoviny.

Nedostatok vitaminu B-17 v nasej potrave uvadzaju mnohi alternativni lekari ako dovod k tak vysokemu percentu rakovin v nasej civilizacii
Samozrejme medicka komunita a FDA s tym nesuhlasia a zakazuju pouzivat na rakovinu cokolvek okrem chemoterapie, chirurgie a roznych ziareni.

mate59

cícer je, myslím, najkvalitnešia strukovina,ale je ťažko stáviteľný,klíčky vylám a blanšíruj 2 -3 min,ale samotný cícer musíš variť do polomakka.
Môžeš ho variť aj s klíkmi,ale tak dlhým varom sa ničí všetko, čo je v klíkoch.