preco nechudnem?

Príspevok v téme: preco nechudnem?
lea22b

Dobrý den, potrebovala by som sa poradit.. mam 160 a 79 kg..!! a nemozem schudnut.. nemam ani ziadne zdravotne problemy- co sa tyka cukrovky, stitnej zlazy a pod. (aspon mi nic nezistili..)pokusam sa schudnut uz dlhe roky ale bez nejakeho extra vysledku.. co schudnem v lete..5kg to je v zime hned naspat.. neviem, co mam robit, lebo vyskusala som uz hocico a na mna proste nic nezabera.. niekomu staci, ze ubere z mnozstva jedla, vyluci mastne a sladke zapoji pohyb a tekutiny a ide vaha dole..ja vsetko dodrziavam a nic sa nemeni.. a uz som z toho aj dost vycerpana.. snazim sa zdravo stravovat.. uz ziadne diety..ale nic nepomaha.. co mam robit??

katka02

Vieš prečo žiadne diéty a obnedzovania nefungujú?
Pretože potrebuješ dosiahnuť acidobázickú rovnováhu v organizme, teda vyregulovať stav na neutrálne pH. Pokiaľ nedosiahneš pH 7 (teda neutral) je predpoklad, že s chudnutím bude problém. Toto je "Základná vec, ktorú Ti lekári nepovedia, je to možno slabá informovanosť. Cieľom je dostať telo do stavu, aby samo odstraňovalo odpadové látky. Musíš docieliť správnu hodnotu pH.

tiežchudnúca

Ahojte, čítam Vaše príspevky a tiež mám problém, chcela by som zhodiť cca 5kg a zistila som,že to nie je také jednoduché.Začala som v januári Mačingovej diétou a teraz sa mi váha zastavila na 68kg a nie a nie sa pohnúť smerom nadol, a čas veľmi uteká /mám termín do júna/ už som z toho zúfalá.
p.s. čo znamená skratka HAK

zufalaAla

a moj nazor je, ze co si pisala, ze pijes vodu...tie litre sa mi zdaju prehnane...a nad zivocisnym maslom sa nezamyslaj..je to normalna strava , obsahuje nielen tuky ale aj vitaminy...taketo veci ml vyrobky nad tym ani nerozmyslaz, ze vysadit z jedalnicka aj ked su kaloricke su zdrave, skor je horsie, ked niekto pravidelne jedava ako prilohu smazene hranolky a podobne....

suz

1. zda sa mi ze jes malo
2. na veceru by osm sacharidy nejedla
3. chyba je ze niekedy jes viac krat denne inokedy zase nie
4. preco po 17 nejes? chodis o 20 spat?

ja osobne som schudla 15 kg a robila som toto:
1.minimalne 2 litre tekutin - cista voda, nesladene caje
2.vela zeleniny, ovocie jeden kus denne a to iba doobeda
3. vzdy 5 chodov denne ranajky, desiata, obed, olovrant, vecera
4. doobeda ovocie+sacharidy, poobede skor tie bielkoviny s roznymi druhmi zeleninky
5. sem tam sladke ale len doobeda na desaitu

a tak dalej a tak dalej

radsej si to rozdel na 5 chodov v priblizne 3 hodinovych intervaloch a mensie porcie, vela zeleniny, chude masko, syry, chuda sunka, oriesky, vajicka, tuniak, ryby a tak dalej

nevynechavat jedla, aby sa ti zrychlil metabolizmus

dalej pohyb co si pisala ze mas, aj ze dostatocne pijes

lea22b

no konkretne?
Na ranajky ovsene vločky, resp. musli s jogurtom, ovocie
ked citim hlad tak si dam na desiatu ovocie
obed (o 4hod. od ranajok) - soju, s mrkvovym salatom, alebo co mame doma navarene, len v menšej davke resp. bud polievku alebo druhe..
na olovrant napr. nastruhana mrkva s ol. olejom.. alebo nic.. podla toho ako som hladna
na veceru jogurt s musli, alebo s pecivom; alebo slnecnicovy chlieb so syrom a zelenina k tomu.. nieco take.. je to individualne..
posledne jedlo mam o 17h alebo ked pridem neskoro zo skoly /2x do tyzdna/ tak o 19h

suz

ale ako vyzera tvoj jedalnicek?

napis konkretne co jedavas na ranajky, desaitu, obed, olovrant, veceru

kedy mavas posledne jedlo