Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Esteticky problemik - pomoc!

Príspevok v téme: Esteticky problemik - pomoc!
:(

Neviete mi niekto poradit co mam pouzit na rozsirene pory? Mam ich strasne vela, na licach v okoli nosa a na nose, chcela by som sa toho zbavit, aby som nemusela stale kydat makeup na seba, lebo bez neho je to strasne vidiet :( Co mam robit? Ako ich stiahnut a zbavit sa ich, aby neboli vidno? Prosim poradte mi..

wandusik

Fantastická vecička je z aa kozmetiky , rada pre mastnú pleť AA MATT.
pozri si aacosmetics.sk
na mastnú pleť nič lepšie nepoznáme, fakt nám pomohla. síce lianka má zmiešanú, a ja super póry, ale sme maximmm spokojnéééé
wanda a lianka

lashen

ano presne ...nie tie kremove masky ale normalnu paradajku (stavu) ..a tu masku najdes na .....bio-market.sk mne osobne pomohla tak neviem ako tebe .. skus a mozno budes spokojna ...momentalne nepouzivam vobec ziadny make-up a plet je peknucka (ta maska je taka na vsetko)

lashen, ja mam jednu paradajkovu masku od oriflamu akurat ze vobec mi nepomaha ani nevidim ze by stahovala nic.. a ta Alginatova prachova maska, to co je vlastne a kde to zozeniem? nepocula som este o takom.. a tu masku z paradajky co si myslela akoze paradajku rozrezem na poli a natriem si nou tvar? akoze prirodna normalne zelenina a nie take somarinky ako kremiky avon, oriflame a take?

lashen

a este som zabudla aj Alginatova prachova maska je dobra a je moc vhodna i na problematicku plet a kadeco ine je naozaj super

lashen

skus pletovu masku z paradajky -stavu ktorou sa natries na 15min trosku to stahuje no pomaha alebo masku z kys. smotany a zazvoru treba to pouzivat asi mesiac molo by Ti pomoct hlavne paradajkova stava (mam odskusane )

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Esteticky problemik - pomoc! - Fórum - ZDRAVIE.sk