Solárium, potrebujem rady

Príspevok v téme: Solárium, potrebujem rady
tinušikk

Zdravim
Mam zopar otázok na solarko. ešte som v nom nebola, tak preto sa chcem opytať nejake veci. Napr. ked pridem do solarka poviem tej pani čo tam robi že chcem ist na 10minut, tak ona mi to zapne či tam bude až dovtedy kym si tam nelahnem a potom to zas pride vypnuť? alebo tiež mam sa opalovať v plavkach alebo naha?? hm...?? poradte prosim

alenka30

ahoj, na prvy krat nechod viac ako na 5 minut, a do solarka najskor kazdy druhy den, a pomaly to zvysuj po minutke, keby si chodila raz do tyzdna, tak by si sa neopalila to mi ver, chodim do solarka pravidelne. 10 minut si das ked uz budes pekne opalena. Inak by ta to mohlo
boliet. Samozrejme v miestnosti kde sa budes opalovat budes uz sama, tak sa mozes opalovat kludne bez plavok bude to krajsie. Obsluha ti to zapne, neviem ako je to u Vas ale u nas to zapinaju uplne inde ako sa opaluje teda v inej miestnosti, ty si len zapnes start a ide to. Ked este nieco budes chciet kludne napis.

martin1990

Ja chodím do solárka na 20 minút 2x do týdžna a som čierny ako uhol, používam samozrejme solárnu kozmetiku...Milujem solárium, je to super pocit.

MacQa_PlacQa

Ahojte...Prosim vas bola som prvy krat na 5 minut potom na sededm a teraz vaham na kolko mam isť..trošinka som bolaa červena večer...na kolko by ste mi poradili isť?? dakujem chodim do turba

karkulka21

hlavne sa nezabudni natrieť opaľovacím krémom určeným do solárka.....ochráni a pomôže trošku viac pokožke chytiť farbu....a inak odporúča sa minimálne 48 hodinový odstup od opaľovania....ja som chodila asi mesiac každý tretí deň a v práci sa ma pýtali, že kde som bola na dovolenke,tak som bolo pekne hnedo opálená

biopich

no 10 minut na prvy krat je vela...u nas to mame zase na zetony...jeden zeton = 2 minuty...zakupim si zetony idem do tej miestnosti zamknem sa ...tam sa vyzleciem do naha je tam aj umyvadlo kde si mozes zmyt make up ked mas...a pak nasadim skulky nahadzem zetony do takej krabicky vojdem dnu zavrem sa a samo sa to zapne a odratava sa mi cas a samo sa vypne...ja chodim na poriadne turbo kde sa stoji pustia tam super muziku ta si aj kus potrsam :D

mia4

Malo by sa chodiť každy druhy, alebo tretí deň, neodporuča sa každy deň. To by ti aj tam mali vysvetliť ako mne keď som išla prvy krat. A nemalo by sa aspon dve hodiny po solariu kupať. No ja ak mam pravdu povedať minuly rok som bola dokopy asi 10x v solariu každy dtretí deň. Minula som tam oklo 30 eur dokopy možno viac a opalena som nebola, tak som sa na to vykašlala, zbytočne vyhodene peniaze. Prvy a druhý krat som bola na 4 min, potom 2x na 5 min... a postupne som si čas zvyšovala posledne dva razy som bola 2x na 10 min. A skoro žiadne opalenie. Kašlem na to, tento rok budem chodiť na kupalisko :-) lebo po solariu by si aj tak na normalne slnko nemohla isť sa opalovať ani na kupalisku to je velke riziko a nesmie sa to kombinovať !!!

tinušikk

tak zajtra pojdem na 5 minut a lepšie bude ked pojdem hned na druhy den či stači ked pojdem zase v štvrtok??