Endokrinológovia-prosím o názor.

Inulin

evelli,
som tu nova a ja som az do vcera,nevedela,ze je u nas aj L-thyroxin Hennig a dnes aj od teba,ze ho beres.Pocula som nan dobre hodnotenie,ale vidim,ze ty sa aj napriek tomu citis zle..ja som si ho chcela vymenit za Euthyrox-tak pockam .

jajaja295.

tlaky na krku? to asi muselo byt neprijemne...to som zatial este nemala...ja som bola zase zapchata z euthoryxu, len som bola nafuknuta

katrinca

ica ,

cítim sa dobre dokonca mi vlasy prestali padať keď som brala EUTHYROX tak sa mi skoro každý deň ozývala štítna žľaza také zvláštne tlaky neviem to opísať. Výsledky keď som brala EUTHYROX neboli dobré a to dokonca ani FT3,FT4 a anti-TPO som mala vyše 5000 takže ..
Uvidím v stredu .

ica

katrinca ,samo,že nebude nadšený,napokon je to naše telo,ale by som sa nestresovala,pokial sa ty dobre cítiš.Moj endokrinolog nevie,že ja liečim aj sama a on si myslí ako dobre ma lieči,lenže ja som bola okrem ryb.oleji aj na Euthyroxe a zo 100 som na 25 a po kontrole chcem znížit o pol.-vzávislosti na hodnotách.

katrinca

ica,

jasné,že nevie neverím,že by sa našiel lekár ktorý by s týmto súhlasil :-) (olej) pôjdem s pravdou von v stredu kedy mu nesiem aj výsledky. Som zvedavá čo mi povie asi nebude nadšený .....

ica

jajaja295,len ty pekne na odber choď a sa ma si pozerala,ako je dobre liečitelna š.ž.Ja som pred 6rokmi na tom bola zle-lekár mi povedal,že mám to najhoršie postihnutie š.ž. a teraz chváli,ako som na dobrej ceste z toho výjsť.Takže štitkari
pekný víkend aj keď chladny.