Endokrinológovia-prosím o názor.

jajaja295

Evellina
ja som tiez brala vitaminy na vlasy zaroven s olejom a nemam pocit, ze by mi nejak uskodili, takze za skusku nic nedas

evellina

jajaja295...ahoj...tak ale dufam,ze sa nejako nepredavkujem,chcela by som si dokupit nejake vitaminy este na vlasy,len neviem ci potom tych vitaminov nebude uz privela...hm
...vitaminy...zase chemia,co???...hm neviem,neviem

jajaja295

Ahoj Evellina
vitaminy asi brat mozes, ja berem stale selen a cakam na olej, dnes alebo zajtra by mi mal prist, ale objednala som si ho z tej klas.stranky, snad bude mat tu istu chut co aj pred tym

evellina

chcem sa opytat,ci je mozne pocas uzivania oleja brat este nejake vitaminy???...ale asi to nebude mozne,kedze olej uz nejake vitaminy obsahuje,co myslite???...dik

evellina

ahojte.....kupila som si dalsie flasticky oleja a z tejto novej flasticky pijem uz treti den olej,ale ta chut je uplne ina,ako ked som si kupila tie predosle.Tento olej teraz ma super chut.
Dvakrat som si objednavala cez nejaku zdravu vyzivu,musela by som to znova najst na nete,ale teraz tu poslednu zasielku som si objednavala na www.olejprezdravie.sk
Flasticky tie stare a teraz tie nove su uplne rovnake,este aj datum spotreby je na tych flastickach rovnaky,zarazila ma len ta rozlicna chut oleja,stretli ste sa s tym niekto????...dik

evellina

jeany....ahooj...presne tak,ked sa zacina uzivat olej,tak malo by sa pomaly znizovat s hormonalnou liecbou...

Najlepsie by bolo,ak si nahodou budes objednavat olej,tak si tam hned do firmy napis mail,ze ako to mas uzivat a ako mas znizovat tbl.Ja som pri objednavke cez net,hned poslala mail s otazkami a hned ako mi zaslali olej,tak mi volala nejaka pani z tejto firmy co pracuje pre prof.Turianicu a ona mi vsetko dopodrobna vysvetlila.

No ja som zacala znizovat,ale pri kontrole mi vysledky prisli zle,ukazalo lekarovi presne o kolko som znizila a to som lekarovi nic nepovedala...hahahahh
Ale uzivam olej nadalej,koli oblickam,pretoze mam cysty a dufam,ze casom sa stratia.Kontrolu budem mat s oblickami v lete,tak uvidim...No a samozrejme,ze vlasy mam od kedy uzivam olej,v uplne inej kvalite a hlavne ze mi uz nevypadavaju.....:)

jaeny

evellina,´dakujem pozriem sa,a to ke´d užívate olej tabletky už neužívate,alebo si len znížite o nejaké množstvo?napíšte moc ma to zaujíma,pá