Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90.dňovka od (22.03.2010)

Vianočka

Ahojte :) tak dnešok bola ryža a celkom sa mi podarila :P zajtra? hmm no ja neviem mam toho vela tak neviem ako budem stihat ale asi spagety vyvarím a kečup alebo nejaku na rychlo omacku.

Inak moja váha 79kg ciže moc no tak neni to na mne nejako vidiet moc, ale váha je taká asi tazke kosti po mame xxixi :)

janinkaaa

nooo daris a dobre, dnes verim segedinsku polievku, ale neveim co urobit zajtra, nejak nemam chut ani na cestoviny ani na pizzu...co si robite vy?

kvietok3

tak ako ste na tom baby? :) mna boli hlava ako kona ale pojdem si skor lahnut, az neporusim dietu..tesim sa na zajtrajsie zemiaky..

Vianočka

Ahojte kočky tak pridávam sa aj ja :) už som mala 90dnovku no, ale potom som sa vrátila k starému stravovaniu a kg sa vrátili :( - moja chyba.

Dnes jablko na raňajky a obed som ešte nevymyslela.

Cvičenie na bike + nejaké tie vymyslené cviky xixi bo pohyb treba.

a čo vy ako s cvičením? :)

sylvicenka

aj ja sa pridavam ak mozem... no nie na 90 dnovu, len na dvoj, troj tyzdnovu... chcem od zajtra skusit tu ryzovu... mam 53 plus, minus to kilecko... takze aspon na tych 50...

janinkaaa

ja sa k tebe pridam, tiez chcem od zajtra, vahu mam 70kg a vysku 168, nejde mi ani tak o vahu ako o postavu, chcem schudnt najma z bokov a sethien a zadku, tak uvidime, aj ked by som bola mala radsej o takych 10 kg menej. na zajtra mam naplanovane papat na ranajky jablko, potom na obed zeleninovy salat s bielym jogurtom a vecer to iste len mensiu porciu. a co vy? :)

Chudnuca

ja som mala celý týžden..ale som to prehnala velmo malo som jedla a jedine tak som len priberala:tak idem odznova:D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90.dňovka od (22.03.2010) - Fórum - ZDRAVIE.sk