Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Elektrosoky ano/nie?

ps2

Ja odporúčam preťahovanie lana aj napr. z iného hľadiska. V takom prípade je taký človek pojebaný rovno dvomi ľuďmi a ani o tom nevie. Veľmi by som sa nevytešoval:)

ps2

Skúsenosť s tým má veľa žien. Len ako si to majú pamätať, keď počas toho spia. Okrem toho im el. šoky vydeletuju pamäť. A okrem toho je tam tých Dr. viac na pľaci.

jedulka

elektrošoky jsou malé epileptické záchvaty.Normální doktor se jim vyhne,dokuď to jde.Ale když vám už 5-9let nemůže pomoci volí mezi živořením a nebo podle toho co je učili - pomocí

fero11111

a ja mam furt pocit ze sa tam pretahuje vtych zariadeniach tie zeny ked si to nic nepameta stym nema nikto skusenost?

ps2

Elektrošoky poškodzujú pamäť, potom sa vykašleš na depku, keď si uvedomíš, že si nič nepamätáš:)))
Lucetam, bomba.
Jó prity lejdis ól around D world, gotta weird finGs to šou Ja, so tell ól D boys and Gls:))))

ps2

Ja skôr odporúčam elektrické kreslo ako elektrošoky. Po absolvovaní už nie je potrebná ďalšia liečba. Operácia sa podarila, pacient podľahol.

Kiora

ja som tiež pred asi rokom a pol dostávala na psychiatrii elektrošoky.. niekde som čítala, že by si mal pacient potom do krátkeho času spomenúť.. ale ja si na polovicu vecí, ktoré sa tam udiali, dodnes nepamätám.. nehovoriac o pocite prázdna, ktorý to v mojej hlave zanechalo

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Elektrosoky ano/nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk