Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevonala mi moja laska :(

Príspevok v téme: Nevonala mi moja laska :(
cukornicka

S priatelom sme po mesiaci chodenia mali spolu prvy sex. mame uz dost rokov, on ma 30.tku a ja 24. Velmi som sa na to tesilo pretoze sa lubime. V sexe mam rada vsetko takze mi neprekaza ani robit mu fajku. Vyzliekla som ho a zacala stym. On je super, stara sa o seba, je krasne navonany, vyholeny a vsetko. Ale proste ta stavicka co ide z muza uplne na zaciatku mi nevonala, u inych muzov som to nikdy nepocitila. Trochu ma to zaskocilo ale pokracovala aom dalej aby si to nevsimol. Nevonalo mi to len na zaciatku, potom som to necitila. Zatial sme spolu odvtedy nespali az tento tyzden za mnou pride a ja rozmyslam ci sa zopakuje to iste. :( Chcem aby sa to uz nezopakovala, aby mi vonal.. Neviete cim to moze byt?

spomal

Mne tiez nikdy ziaden nevonal natolko, aby som si s nim dokazala aj zacat, iba moj priatel a preto nemam ziadne sexualne skusenosti pred nim a tak urcite jeho pachy asi musim nejak "stravit". Asi je to aj dobre, lebo takto clovek aspon vie, ze s tym druhym nie je hlavne kvoli sexualnej pritazlivosti a vystupuje do popredia viac laska ako taka. Ja taketo "problemiky" od istej doby vnimam ako skusky, ktore ked spolocne zvladneme a nerozdelia nas, tak ine problemy uz fakt nemaju sancu. My sa len tak nedame. S tym nepravym by sme to uz davno skoncili a v tom je ten dar, ze nieco nas nuti pokracovat spolocne a nie oddelene aj nepriek prekazkam.

wwwwwww

Mne nevonal ziaden, len moj manzel. Ked to je ten pravy, bude ti vonat. Teraz sa vzrusim, ked mu "tam" prilozim nos a hrozne ma vzrusuje jeho vona aj chut. Nikdy predtym som neprehltala...

jarkaaaaaaaa

skus kupit vonavy lubrigacny gel, ktory je vhodny aj na oralny sex.. ale inac mne ta tekutina co ide na zaciatku tiez moc nechuti/nevonia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.