klub panicou a panien:)

wreck

sa vzdy smejem ked sa niekde spomenie, ze urcujucim faktorom pre telesne zblizenie je sobas. :))

samozrejme, ti ludia na to maju pravo a mala by im zostat ta moznost. ale pre mna, napriklad, tym urcujucim faktorom je laska. nic ine. a pripada mi vcelku smutne, ze sa to takmer nikdy nezdoraznuje. a fakt sa na to zameriavam, vsimam si to.

s laskou je to nadhera vzdy. bez lasky to nestoji za nic, hoci by to bolo rovno vo svadobnu noc. s laskou je zaruka, ze to bude ciste a uprimne. sobas nie je zarukou vobec nicoho. a hned aj dodavam - zial. :(

lost

To ze ak si niekto setri sexualny zivot az na svadbu, a potom sa rozvadza, aky je rozdiel medzi tym, ktory si hlada dokonalu cez 59 partnerov?

humus tak ci tak..

resto

arman,
ta cistota pre tych co sa rozhodli zit bez sexu do svadby by mala byt co najvacsia. oral urcite presuvam az do manzelstva.
bozky su samozrejmostou vo vztahu stale a niekedy sa stane, priznavam ze telo si pyta.. to by sme neboli zdravi. priznavam ze ten peting obcas, lebo neda sa zit uplne 100% cisto ale snazime sa co najmenej!
Lenze chapes, ked ti co spolu chodia, si vsetko daju hned tak co si potom daju po svadbe? Preto chcem co najviac s tymyto vecami vydrzat:)

Urquell

Bolo by fajn, keby ak niekto napise, co ponuka a koho chce (zoznamka) - uviedol by email (mal by teda cerveny nick), jeho `ìnzerat` by nebol zmazany administratorom.

arman

resto, ale aspon bozkavat sa uz budete aj pred svatbou? :-)
A co peting, popripade oral? Ani orgazmus, ci spolocna masturbacia? tak keby ste uz zili intimne po pubertiacky, teda len cisto bez "zasunu", tak to by este islo, lebo to by ste uz vycitili, ze si sedite, ale ak vobec nebudete do svatby intimne zit, tak ver tomu, ze to fungovat nebude. Vztah musi mat minimalne intimitu, sex nemusi mat, ok to berem, da sa aj bez orgazmu, ale aspon intimnu stranku musi mat!!!

šuškamuška

zena 28..normalne vahy, miery a necakam ani do svadby.. asi na lasku alebo co.. ale priznavam - na mozog to udiera dobre:)

maruska_123

resto ja som ti nepovedala ze si pprosty, pisem ze to nemozes vediet preto, lebo si to nezazil...nie preto ze si o tom v zivote nepocul

a neviem kde si dosiel na to ze klitoris zarucuje 100% orgazmus...to si tu prestuduj temy, niektore zeny nemaju ani ten...a takych tem tu bolo xyz