klub panicou a panien:)

resto

maruska123
aj sex byva pricinou vela rozvodov...ale to ty nemozes vediet...-----A áno, je žiať veľa takých, ktorí sa rozvedú kvôli sexu..či už čakali do manželstva alebo mali pred tým aj iných partnerov. Je to smola je mi to ľúto ale sú aj výnimky!
Vidíš viem to.. nie všetci mldadí už až taký sprostí ako si myslíš! A veď dobre maš svoj názor a ja svoj..
A taktiež viem že je len 30% žien, ktoré môžu mať vaginálny orgazmus..ale ty to nemozes vediet.. :D ale nie.. este tam je aj klitoris, ktory zarucuje 100% orgazmus! :)takže tak.

maruska_123

resto nikto netvrdi ze sex je prvorady ale je dolezity a aj sex byva pricinou vela rozvodov...ale to ty nemozes vediet...

ked budes mat zenu, ktora bude len bezhybne lezat s rozkrocenymi nohami a nic nerobit, ver tomu ze sa ti to acit nebude..aj ked si nikdy predtym nikoho nemal..to bol len priklad...alebo tvoja zena nikdy nezazije orgazmus a bude z toho vinit prave teba napr..atd

uvidis to, ze ked budes mat sex budes mat iny pohlad na vec...lebo nie vzdy si dvaja ludia sadnu po tejto stranke..kazdy ma predsa ine tuzby a ocakavania

resto

Milý arman a milá maruska_123.
Viete, verte že ja mám plne svoj život vo svojích rukách a nenazval by som ho letériou. Ale istý adrenalín tam je, to musím uznať.. :D
Z vaších rekcií vyplíva to, že ako keby bol život a manželstvo len o sexe.ˇže keď zistím že mi manželka nevyhovuje alebo čo, budem si hladať náhradu´Ale o tom to naozaj nie je! Nevravím že sex do manželstva nepatrí, práve naopak, je dôležitý a veľmi sa naň teším ale nie je prvoradý!
Otázka: Ako zistím že si s manželkou nevyhovujeme, keď nikto z nás pred tým nikoho nemal? Ako budeme vedieť že sex môže byť ešte lepší, keď sme ho nikdy pred tým nezažili?
A keď si náhodou ´nesadneme´ o čom samozrejme nebudeme ani vedieť, určite to nemôže byť až také zlé .)
A áno, je žiať veľa takých, ktorí sa rozvedú kvôli sexu..či už čakali do manželstva alebo mali pred tým aj iných partnerov. Je to smola je mi to ľúto ale sú aj výnimky!
A ešte jedna dôležitá poznámka. Prosím nemyslite si, že keď ľudia chodia do kostola tak musia byť 100% neomylní a dokonalí. Všetci sme tí istí ľudia ktorí robíme chyby či už sme veriaci alebo neveriaci.. Takisto aj kňazi sú len ľudia!
Prajem Vám naozaj úprimne, aby ste sa v živote príliš nesklamali a vedzte, že vždy sa dá začať odznova! :) Pekný deň.

maruska_123

arman zdielam tvoj nazor...po svadbe zistia, ze sex stoji za hovno, potom s azacnu rozvadzat a potom rozvod..ale hlavne ze do kostola chodia

arman

resto, a po svatbe zistite, ze si v postely nesedite... nevadi, vsak co... netreba mat dobry sex uplne cely zivot, hlavne treba mat manzelku, ktora navari a uprace, co? :-) A potom v 40tke sup sup za milenkou, do bordela, alebo prechlastat sa v krcme.
Ale moze ti to aj vyjst... ake je super hrat zivot ako loteriu podla preddefinovanych planov, a nemat ho vo vlastnych rukach, uplny adrenalin! :-)

ATIDE/ESMERA

Ďakujem, aj Tebe držím palce zasa ja :D nechs a Ti tiež podarí dodržať svoje predsavzatie so sexom až po svadbe a nech sa Ti podarí všetko,č o chceš v živote :D

ATIDE/ESMERA

Zle si ma pochopila :D Mne nie je jedno, že som sama, ja chcem niekoho mať, ale z lásky, aj som písala, že mi je jedno, či sa mi ľudia smejú, že som panna v 28 rokoch a že chcem sex až po svadbe. To mi je jendn, nie to, či som sama alebo nei, jasné, že niekoho tiež chcem mať, veď nie som z kameňa