klub panicou a panien:)

ATIDE/ESMERA

Z mena Esmeralda vynechaj tri posledné písmenká, a vydje ti Esmera :D Tú prezývkus om si totiž vzala práve od slova Esmeralda s tým, že vynechám koniec :D

alchemist

ja som tiez panic, no co teraz narobit, som trocha tichsej povahy, a to asi dievcata odradza, mal som x rande a veci s tym suvsiace len nikdy nedoslo ku stastnemu koncu, dva - tri rande a zopar bozkov a stale to opacne pohlavie ukoncilo, respektive vedia sa mi ozvat len vtedy ak nieco potrebuju, ked ich volam niekam vonku ja tak vtedy nedvihaju a podobne blbostil Dnesne dievcata velmi rady zneuzivaju a vyuzivaju ... a sebeckost je pre nich prvorada. Najsmustnejsie na tom je, ze ked niktoru pozvem vonku odbije ma jak kobula tanec a o dva tri hodky ju stretnes niekde v bare s partiou chalanov :D

mjlr

Ja mam 22 a tiez som panic, ale uplny, zatial som sa ani nebozkaval, nedrzal za ruku, ani som s nikym nechodil. Ale priznam sa chyba mi to, velmi by som chcel.

0vecka

2 wreck ak nikto nikoho nemal do 30tky tak je chyba na 100% v nom ... teda by sa mal viac snazit mozno skusit nejake nezaveznejsie vztahy...

wreck

editka, oplatilo, hoci sa neskor ukazalo, ze pravou nebola. ale to nikdy dopredu nevieme, vsak. v opacnom pripade by sme vybavicku cely zivot pouzivali len na cikanie. :))

ako z toho von... oplati sa pockat do chvile, ked nas obklopi aspon ten pocit, ze prava je. ono to na tie vysokourovnove milovacie zazitky staci. :)

wreck

0vecka, cakal som do 23.

co by teda podla teba mali urobit ti ostatni, ked sa pre nich zatial nikto spravny nenasiel?