zvadzanie...

Príspevok v téme: zvadzanie...
dada159

tak si predstavte. je nedelny vecer. chcsete si to užit. vas priatel sedi za pc a hra. vy pridete z nim, naha si nanho sadnete a on povie nech idete preč. a on sa dalej hra akoby nič. tym sa nedelny večer konči.
čo by ste mu na to povedali,ako by ste ho za to potrestali?čo si o tom myslite?
bolo to totalne ponižujuce...

uhlie

lefa,

ak sedis v kine a niekto sa ti postavi do obrazu (napriklad aj nahy), tak nie si na vine ty, ale ten, co sa tam postavil. Keby sa tam nepostavil, tak ho nemusis poziadta, aby nezavadzal.

Help

Nevies,ze zena je najpritazlivejsia ak nie je uplne odhalena???:)

Nechaj si na buduce na sebe aspon suknicku a nieco pekne hore:)

Mozno skor by si ho odputala ao niecoho na com akurat pracuje.
A Sadnut si na neho len ked tebe to akurat vyhovuje......je dost sebecke.
To je akoze predohra????

lefa

uhlie, vôbec som nenapísala, že je na vine on..len som sa vyjadrila k tomu, že ona sa mu nemá prečo ospravedlňovať..a keďže sa viem vcítiť do pocitov druhých ľudí, chápem reakcie oboch..

uhlie

lefa,

ak nikoho nevinis, tak preco pises, ze je na vine on? Ale suhlasim s tebou v tom, ze s nim mala najprv komunikovat, kym si nanho sadla (v clanku je to dost jasne napisane).

no sex

Suhlasim s Madame, ani ja nemam taku chut na sex ako pred rokmi, myslel som, ze je to mnou, ale ani kamarati ho nemaju. Asi je potrebna zmena partneriek (dlhodobo min. zvlastne:D) alebo neviem.
..., nechapem preco hned musis utocit a pritom uplne off topic.

lefa

a ako vieš, že sa mu tam nahrnula ako veľká voda? ..to predsa nevieš..možno naňho išla jemne..ale práve preto, že to neviem ani ja, neviním ani jedného z nich, je to všetko len o spoločnej komunikácii medzi partnermi

...

uhlie
ty si k...t sa stavim ze cely den presedis pri nete a cumis na nahe holky ale co tak chytit do ruky aj nieco skutocne a nie len mysku od compu

dada 159
kasli na takeho debila to fak nechapem
wed ja sam chodim za kockou a nie ze by sa on mne nukala