Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

keby ste mali dvojicky a boli by to chlapci,ake by ste ima dali mena?

aradnna

Ahojte:)
Ja dvojičky mám,a poviem vám,neni to sranda...:) moji synovia sú velké osobnosti a je to s nimi niekedy ťažké,na druhej strane,s manželom ich nekonečne lúbime...a volajú sa Cruz a Lucass.Skúste to nekritizovať,nejsom zvedavá na vaše blbé pripomienky.Sme cuzdinci,tak preto tie mená:)...

bubinko

my už Filipka mame a keby mam duheho chlapca tak dam asi..........Jakub.Ale pači sa mi aj Tomaš,Matuš,Oliver.

luciferka

vanilla uf, tak to ti drzim prsty , nech vam to dobre dopadne....viem, ze je to ine ako keby to boli moje deti, ja by som sa asi zblaznila hlavne kvoli tej bezmocnosti....zivot nas ale stale pokusa, a treba ist dalej....

Vanilla

DAKUJEM...a nemyslela som to kura uplne...ja mam deticky chore na srdiecka a moj syn boli par tyzdnou dozadu operovany...3 hod operacia...odskakala som si o....a este ma to caka raz....A je pekne,ze pomahas,ale je ina troiet ore svoje a je ine pre rodinu,ale JE TO NAOZAJ PEKNE OD TEBA:

luciferka

prepac ale tym dvojickam som ako druha matka, velmi vela som si s nimi preskala, strala som sa o nich ako o svoje deti.....babke jeden syncek z dvojiciek umrel, tetine jedno tiez skoro zomrelo, zatial ja som bola s tym druhym, kym jedno bojovalo o zivot, viem o com hovorim.....a poznam kopu kopu ludi a denne sa s nimi stretavam a snazim sa im pomoct, co maju rozne choroby, rozne postihnutia, obdivujem tych rodicov a hlboko si ich vazim, tak ako teba, lebo viem co je to starat sa o dve deti naraz a ked su k tomu vsetkemu chore....len mi to pride nepochopitelne......kazdy mame svoje priority, a tak isto ako ty aj ja mozem vyjadrit svoj nazor, aj ked som len hlupe kura, ktore to mozno vsetko este len caka a mozno to nezvladnem, neviem, nechela som poucovat, len vyjadrit som nazor.....a prajem ti vela stastia a nech su deticky hlavne zdrave....dufam , ze to nepochopis ironicky

Vanilla

A vobec kaslite na to,aku som hodila do FORA OTAZKU,lebo si pripada,akoby kura islo poucat sliepku...hlupo napisane...Clovek sa na nieco opyta a z nicoho ani skusena urobi bublinu,lebo oni v rodine maju...Kaslite na tu hlupu otazku...proste som sa LEN TA opytala...papa

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

keby ste mali dvojicky a boli by to chlapci,ake by ste ima dali mena? - Fórum - ZDRAVIE.sk