keby ste mali dvojicky a boli by to chlapci,ake by ste ima dali mena?

Vanilla

LUCIFERKA....uz ked tak hlbsie piseme...tak ja som si ani mena pre svoje deti nevyberala....dala som na rodicov,lebo som vedela,ze budu pekne len som sa modlila,aby boli zdravy a su chory a dost vazne...Takze moja skusena...ty si si asi nic nepeskakala,lebo ako si napisala..MATE V RODINE nie ty...ja viem co su to dve deti a co prinasa to ,ze su ako obrazky,ale co sa deje vnich,viem iba ja a moja rodina....dakujem

luciferka

ja som to nemyslela zle, len mi to pride strasne povrchne vhladom na to, kolko sme si u nas v rodine s dvojickami preskakali a prisla som tympadom na to, ze ani pekne meno nic nevyriesi......a ze su dolezitejsie veci ako meno.....a to, ze budes mat krasne zaujimave a trendy mena, ktore bude kazdy obdivovat ti bude uplne nanic.....aj tak sa kazdy len pozrie, jeeej ake krasne dvojicky, aj ja chcem take, lebo to dobre vyzera, a nikto nevidi co za tym vsetko je......aspon teda ja mam tieto skusenosti

luciferka

ja som to nemyslela zle, len mi to pride strasne povrchne vhladom na to, kolko sme si u nas v rodine s dvojickami preskakali a prisla som tympadom na to, ze ani pekne meno nic nevyriesi......a ze su dolezitejsie veci ako meno.....a to, ze budes mat krasne zaujimave a trendy mena, ktore bude kazdy obdivovat ti bude uplne nanic.....aj tak sa kazdy len pozrie, jeeej ake krasne dvojicky, aj ja chcem take, lebo to dobre vyzera, a nikto nevidi co za tym vsetko je......aspon teda ja mam tieto skusenosti

datelinka

milli a vanili
:-))
pardon, ale nemám rada otázky typu aké meno... tu na fóre. to je vec rodičov, ako to oni cítia, aký vzťah k určitým menám majú, aké sa hodí k priezvisku, a ďalšie okolnosti.

Vanilla

Nemam za potrebu ukamenovat ta....ja urcite nedam take mena ake tu niekto napise...a opakovali by sa aj milionkrat,ale len tak ma proste zaujima nazor,ake asi mena idu...ked si sadnem za kalendar,tak mam pocit,ze ziadne niesu moc pekne..hlavne tie chlapcenske...proste...zaujimal ma len nazor...

luciferka

nie je to podstatne, vyber mena ake sa pacia tebe, ake citis ze chces dat, a nie take ake sa hodia k sebe, a na ake ti bude kazdy vraviet ake krasne sparovane mena, a ake krasne dvojicky, mne to pripada ako keby ich potom clovek mal na vystavu....nie je to podstatne.....mam aj ja v rodine niekolko dvojiciek, a ani moja babka, ani moja teta sa nezamyslali nad tym ako sa k sebe mena hodia....a mozete ma tu aj ukamenovat, aj tak si a tym stojim...

Vanilla

Nechcem urazit,ale myslim,ze asi si ma nepochopila..Dala som otazku,ake meno by ste dali,keby ste mali dvojicky ....a to boli vsetko...Nenapisala som,ze ma zdravie nezaujima...A ked uz tak som ta co ma len meno zaujima...tak ja ked som isla rodit tak mena malym vybrala moja mamina a moj otec....ake sa im pacili..Preto ma zaujimali mena ,ze?Len som chcela vediet,ci mi neporadite nejake kombinacie,lebo mam nabeh na druhe dvojicky..DAKUJEM ZA POCHOPENIE

zuzic

suhlas s katkou pytat sa na meno je normalne nie je to najpodstatnejsie ale je to dolezita a mila povinnost vyberat meno:)