Manhattan končí?

liuska2210

ahojte ! mám veľké zásoby tejto značky uplne nový tovar a výpredaj ak máte záujem píšte mi na email :) veronika2912@centrum.cz :) tovar ešte je :)

mimi111

to je fakt skoda ze konci:(( ja som mala strasne rada ich ruze, nasla som aj jeden krasny odtien ktory som si kupovala stale a teraz neviem najst ziaden podobny:( neviete ci sa nahodou este neda manhattan niekde zohnat? diky

bibiana135

Prosim Vas surne nevie mi niekto poradit kde zozeniem znacku Manhattan? potrebujem make-up od nich a neviem to nikde zohnat a od ziadnej znacky nie je taky dobry make-up

mata1981

Ahojte, kde zozeniem MH v BA? co pisu na strankach DM nie je pravda, obehala som skoro vsetky co tam boli uvedene a nemali stojan v ani jednej....na make up perfect cover asi nahradu len tak nenajdem, bol užasny...kde este inde maju ich kozmetiku? pls...

varvara

ahojte, tiez som mala tuto znacku rada (najma puder clearface, na iny si sotva prevyknem a make up neznasam).. hm. niekto tu spominal, ze skoncili len v dm-kach, kde inde sa teda da manhattan kupit? (po drogeriach/inych moc nebeham, tak mozno je to aj hlupa otazka-slabo sa vyznam, ale budem velmi vdacna za odpoved)

Linduska

Ahojte, posielam Vám link, na ktorom nájdete zoznam predajní, v ktorých sa ešte nachádza stojan s kozmetikou Manhattan :)

www.dm-drogeriemarkt.sk

mataBB

na slovensku v dm-kach skoncil, pretoze im vyprsala zmluva s dm..a ocividne ju nechcu predzit..podla mna sa dost malo manhattan predaval