Manhattan končí?

vsevedka

V DM-kach v zahranici stale Manhatten dostat kupit, cely obvykly sortiment v Manhatten stojanoch ako to bolo donedavna u nas.(napr. DM v SC vo Viedni, teda v decembri aspon to tak bolo, cize nie je to stara info)

zuzu888

Manhattan je super kozmetika,ma nejlepsi lesk na pery a tiez tiene,ktore na stastie mam v zasobe no ten lesk by sa hodil.Zajtra idem do OC Galeria v ke lebo viem ze to bolo posledne miesto kde tuto kozmetiku este mali tak uvidim.

vsevedka

Manhattan vyzera, ze skoncil, teda nvm, ci aj ako znacka vsade vo svete,ale aspon na strednom SK ho z DM stiahli a nafradili novou inou znackou. Aj v inej drogerke, kde som ho kupovavala (nie DM) mi povedali, ze im uz nechodi, len proste dopredavaju, to co mali na predajni. Skoda, kto poznal ich konturky na pery vedel, ze boli jednoducho bezkonkurencne.Nestierali sa, rano som si konturku naniesla a neskoro poloudni ju este bolo vidiet v pohode, ziadne ine lepsie som zatial nenasla.

elviska

Kocky aj ja som z toho zufala....Manhattan uz nieje dostat v ziadnom DM-ku v Kosiciach.Takisto cely zivot pouzivam manhattan compact cream make up with light reflection...a teraz ho neviem nikde zohnat...dokonca ani na nete nieje moj odtien.Ich vyrobky pouzivam aj na licenie zakazniciek,nakolko som vizazistka,ale to by sa dalo zmenit....lenze s cim sa budem licit ja???..:(

Alexx 13

Nestea... je to dm-ka kde vobec nieje stojan Manhattan, alebo tam je stojan.. ak tam je stojan, tak urcite coskoro najdes powder mat v stojane.. asi sa len vypredal... a ked tak skus nejaku drogerku...

nestea

ludia uz 3 roky som zvyknuta na jeden make up powded matt-sand a tiez som prisla do drogerky isla som si ho kupit a nemali ho... prosim vas.. surne vie mi niekto poradit velmi podobny mejkap s rovnakymi vlastnostami? kryci nestieratelny inej znacky priblizne v tej istej cene cca 8€,-
alebo aspon stranku kde ho mozem zohnat...

Marissa Lile

skus to v inych dorgerkach, nielen v DM najdes Manhattan :) inac kto skusal kozmetiku S-he? suprova, odporucam! ked niekto budete mat cestu do Prahy, uricte chodte kuknut do drogeriek v OC , perfektne ruze dajakej talianskej znacky tam maju vazne super.. aj na prehliadky modne sa vo velkom pouzivaju :)