Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zničené vlasy

lillyann

kulma, zehlicka, melir...sa cudujes, ze mas otrasne vlasy? :) odstrihni si tie najsuchsie casti zkoncov, tie uz aj tak neziju, zahod tie nastroje, co ti nicia vlasy prec a nakup si hydratacne sampony a vitaminy. Davaj si olejove masky a bude to dobre.

purblanka

dávaj si na vlasy zábaly,používaj aj olej na vlásky,skôr sa zregenerujú.Češ ich šetrne,a stále používaj kondicionér.Používaj menej žehličku na vlasy.Nechceš radšej si zvoliť mnenej agresívny spôsob úpravy vlasov??Napr.natáčky na polosuché vlasy-vyskúšaj,nemysli že ked si dáš,budeš mat veľmi kučeravé, ale budú mať krajší tvar a budú vyzerať zdravšie.

ikuska

chod kukadernicke a ostrihat tak polcentometra....iba konceky! ja som kadernicka vyucena....to keby ze vidis tie moje tak zaplaces:DDDD
a nefarbis sa moc casto?

neznámaa

no na začiatku som mala krásne vlasy :) potom som si ich týždeň s kulmou robila vlnky, vtedy som si ich asi spálila abo ja neviem.. vlasy som mala od vtedy lámavé,suché a krepové.. kedže tie krepové vlasy sa točili a mne sa to nepáčilo :D tak som siahla po žehličke :/ vlasy si žehlím až do teraz..no nieje to onič lepšie ..

viem že zázraky sa už neudejú :/ ale chcela by som aby moje vlasy vyzerali o niečo zdravšie..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.