Holenie konečníka

Tigrík

Tiež som to pár krát skúšala, keď sa to oholí je to v poriadku pekné aj hladké, ale akonáhle to začne rásť už mi je to nepríjemné nie len z dôvodu že to svrbí ale aj keď mi partner prejde po zadočku rukou mám taký pocit ako keby aj hanby možno že pichám dokonca aj tam :P Neviem či s tým pokračovať, chĺpky mám dosť výrazné ale neviem čo je lepšia alternatíva ...

creative123

Baby ja som chalan a holim sa bezne aj na vtakovi a aj na zadku...jemne chlpy u dievcat su ok,ale ked sa mi nejaka vyspuli zo zadu a zbadam zarasteny zadok tak ma prejde chut..a neni nic krajsie ked pri lizani mozem jazykom ochutnat aj ritku..a to nehovorim,ze to mam rad ak to robi baba aj mne...

radikalka

aj ja som si uz skusala holit aj zadok ale potom ma to strasne svrbi az kym chlpy nenarastu na svoju pôvodnu dlzku, mali ste niekto tiez taky problem?

haire

jaj dievcata vy ste sa uz nacisto zblaznili? s tym holenim? ved je to krasne na vas ked je to neporusene! ved vyholene to je ako male dievcatko a to je ako pedofilia ale aj tak vas vsetky milujem ale krasne je neporusene mnam a do mody by sa to malo vratit a ozaj nohy a pod pazuchami si holte to mi nevadi pozdravujem vas

hmm

Depil.krem je naj...dlhsie to vydrzi ciste a bez chlpkov a je to uplne easy.Natres,pockas 10min,zotres alebo umyjes a nic tam nie je :))...a to som chlap,ale ked mi priatelka vajicka lize tak musim byt cisty a upraveny :)

123456

neskusena: normalne chod do tesca a kup si tam panske dvojbritvove ziletky jednorazovky 5 ks za 27 korun... ja sa tym holim rok a je vsetko v pohode... ziadne tie specialne zenske zilekty... to je len pozierac penazi... radsej investuj do nejakeho holiaceho gelu alebo peny... nech to pekne ide a potom nezabudni nejak dezinfikovat a namastit napr. detskym premom, niekto radi popracit detskym pudrom, ja pouzivam po holeni masticku pytiol/pityol z lekarne za 50 ak a je to dobre an ja vyrazky na ksichte :D :D : D

neskusena

a cim sa tam holite? depil.strojcek alebo ziletka? ta je asi nebezpecna-brr! alebo ten depil.krem je lepsi? nezarasta to tam potom ovela viac?

123456

janiusška: by si nevereila, co niektori povazuju za samozrejmost a ini sa nad tym pozastavuju... minule som citala debatu o tom, ako sa ma umyvat suska... ci len zvonku alebo aj zvnutra (do dierky a tak) no pecka... a potom sa zenske cuduju, ze maju zapaly, ked si tam vymyvaju prirodzenu floru....