Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako rozoznam ci boli slepak alebo vajecnik?

Príspevok v téme: Ako rozoznam ci boli slepak alebo vajecnik?
sallynka

ahojte.. hladala a citala som mnoho clankov na nete ohladom zapalu slepeho creva.. ale rozhodla som sa vas poprosit o nazor/radu/skusenost.. picha ma vpravo take 4cm od pupka smerom sikmo nadol..a na dotyk resp mierny tlak to boli. z priznakov mam akurat tento bolavy a este som malatna.som schopna prespat aj cely den.teplotu som mala len mierne zvysenu poobede.ale nevraciam a chut do jedla mam ako inokedy.. moze to byt podrazdeny slepak? alebo nieco ine napr. vajecnik.. neviem kde presne sa slepe crevo nachadza preto vas prosim o radu.dakujem..

pe84

slepak boli tak, ze ked zatlacis na pravej strane a ked pustis, tak vtedy zaboli a zvyknu byt sprievodne problemy - zvracanie, zapcha, hnacka, take extremy...

jajkafr

sallynka
ako sa píše tuto najlepšie je zájsť k lekárke, ale to či ide o slepák alebo vaječník rozoznáš tak, že si stlačíš brucho v ľavo a rýchlo pustíš pri pustení ťa zabolí brucho vtedy to je slepák... bolesť slepého čreva je väčšinou pichavá, ale taktiež aj bolesť vaječníka... navštív lekára a budeš mať 100% istotu... držím palčeky :)

ivana45

Nerozoznas.
Vzdy sa zapoja chirurg aj gynekolog, robi sa ultrazvuk a pripadne dalsie vysetrenia.
Zacala by som gynekologom. Nepotrebujes vymenny listok, nemalo by to byt pocas menstruacie (ale treba vediet jej termin). Neodkladaj to.

Ljenka

Choď radšej k ženskej.ja som ako 15 ročná bola operovaná na slepák a nakoniec to bol vaječník.bolesti nepreestávali ani po operácii a už som bola v takom stave že som mala odumretý vaječník :-((( keby som prišla na druhý deň mala by som chytenú otravu krvi.radšej choď k lekárke a nepodceňuj to!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako rozoznam ci boli slepak alebo vajecnik? - Fórum - ZDRAVIE.sk