SURNE prosim radu od psickarov - moj psik ma mesiac hnacky

Príspevok v téme: SURNE prosim radu od psickarov - moj psik ma mesiac hnacky
havuska

Prepacte, ze sem taham tuto temu,ale na forach o psikoch je asi nezaujimava....nikto mi neodpisuje

mam problem, mam 5 mesacnu fenku labradora, je u nas mesiac a stale ma hnacky, brala ATB, uz 2 x vzdy zaberu na par dni a potom zas hnacky, ma dietu,ryza, mrkv, chude maso.... ale stale ma hnacky...

nie je ani smutna,ani apaticke, beha, je statstna a hrava.... uz naozaj neviem,co robit, kam sa obratit, u veternara zatial dostavala len lieky... ma niekot nejake skusenosti?

havuska

dnes sme 4ty den po dobrati ATB a je to celkom ok, klop klo... soffa, ked ma psik taketo problemy, vsetci hned radia vysadit granule a prejst len na ryzu s chudym masom, mrkvou.... este stale ma dietu, postupne pridavam cestoviny... ale granulky este dlho nebude....

zatial je to ok, ak sa to vrati, tak nas caka vela vysetreni a odberov

dakujem za rady

soffa

davaj jej len granule,vyluc inak vsetky jedla,hlavne mlieko,len ciste vyzivne kvalitnejsie granule nic viac.a samozrejme vodu.ziadne sladkosti a uz vobec nie cokoladu,je to pre psa zabijak!!!!!

dobra vila

havuska, no ja by som ti rada pomohla, ale neviem :(. Samozrejme, to najdolezitejsie si urobila - vzala ju k zverolekarovi. Preto nepanikar. Nevravel nieco take, ze u steniatok to moze byt relativne normalne atd? Ja neviem, ako casto ma hnacky tvoja fenka, ci je to viackrat do dna a ci je fakt taka riadka, lebo steniatka maju redsiu stolicu omnoho ako dospele psiky. Aj moj psik, ked bol steniatko, kakal velmi riedke a bol zdravy. My sme mali potom obavy aj z toho, ze grckal, pretoze VOBEC nehltal jedlo, on ho vysaval!!! Urobil "sup" a mal ho vsetko vnutri, potom ho vygrcal. U psikoch je to normalne, pokial sa to nestava casto, lebo oni to po sebe niekedy aj opatovne zjedia! On vsak jedlo nikdy nepozul a bolo mu z toho zle, a potom mal aj kyslost zaludku a davali sme mu na to pukance. S tymto problem uz nema. Preto myslim, ze aj tvoje steniatko ta stolica prejde, dufam, avsak najmudrejsi z nas by mal byt zverolekar - skus sa obratit aj k inemu. Inac vedela si, ze ked psik papa kosti, tak ma tvrdsiu a svetlejsiu stolicu? Ked z nich basti velmi vela, samozrejme.
Neviem, ci jej to kvoli diete mozes dat, ale skus jej dat vacsiu kosticku (nie malu! Nieze ju prehltne, alebo sa zasekne, moze psikovi prederavit crievko!), normalnu stehennu kost zo sliepky s maskom, nech sa s nou pohra... mozno jej to naviaze na hnacku a upokoji ju.
Ale ja ozaj netusim, dufam, ze sa to zlepsi, skus skocit aj za inym zverolekarom, niektori fakt H.... vedia.