Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kam na výlet - partia od 25 do 30 rokov

Príspevok v téme: Kam na výlet - partia od 25 do 30 rokov
jancecka

Ahojte, blíži sa veľkonočný pondelok a my ako aj každý iný veľkonočný pondelok zdrháme od povinností oblievania :D niekam na výlet, ale tento rok som bezradná. Ja som vždy tá, čo nájde tip na výlet, ale už neviem kam by sme šli. Keďže to je na jeden deň, nechceme sa púšťať na štvorhodinové cesty. Sme od Topoľčian, tak kto by mal dobrý tip nech dá, myslím že okolie už máme komplet pochodené D: máme radi všetko hrady, zámky, kúpelné mestá, boli sme už aj na Morave zopár krát. Sme zatiaľ všetci bez detí. Ďakujem za všetky tipy a teším sa na ne :D

mate59

a asi 25 km od Strážnice je v Kuželove veterný mlyn a malé múzeum a prechádza sa cez Tvarožnú Lhotu, kde sú špeciality z oskoruší - lekváre, sušené, pálenka, to sú malé divé hruštičky menšie ako hniličky.

jancecka

Ďakujem mate59 :-) o tom zámku som nevedela, ani o múzeu či vinárskych pivniciach, tak to sa už oplatí tam ísť :D Ďakujem

mate59

V blízkosti prístavu je zámok, v Str. je aj múzeum, kúsok odtial je archit.zaujímavé vinár.pivnice Plže/na kraji je dobrá reštika/ a Výklopník na Batovom kanáli, myslím že sa dá lodkou zo strážnice a 15 km odtial je nádherné královské mesto Skalica,je tam toho dosť na pozeranie.

jancecka

Forumak x ľudí x chutí, možno teba nezaujímajú, možno niekto tu nájde nejaký tip, ja len potrebujem osvedčené miesto, nie niekam vyraziť a zistiť, že je to tam slabé, alebo zatvorené. A tých, čo to nezaujíma, tak jednoducho neodpovedia. Ani mňa niektoré témy na zdraví nezaujímajú.

Forumak

jancecka sama sa pytas aj si sama odpovedas tak naco si sem pisala? :D Sorry ale nas velmi taketo temy nezaujimaju!

jancecka

:D akurát že my sa ubytovať nechceme, len na jeden deň, ale už sme a rozhodli, že pôjdeme do Strážnice, tam si požičiame čln, preplávame okolie, čln vrátime a pôjdeme pozrieť dedinku, niekde napapať a šup domkov :D som rada že tam niekto bol

mate59

mne by sa páčilo ubytovat sa v Holíči, Skalici,bic. do Hodonína,lodou do Skalice,bicyklom na Výklopnik,potom do Petrova návšteva vinných sklepov zvané Plže,bic. do Strážnice/zámok, muzeum,skanzen, pekné mesto a lodkou naspat, no dá sa to skombinovat ajajaj...

mate59

splav Batovho kanála je zaujímavý,z Hodonína so Skalice premáva loď Konstance,a tá dedinka, to je v Strážnici skanzen,hneď pri prístave,je tam aj zámok a pozdlž celého Baťáku vedie veľmi pekná cyklotrasa.Na tú loď sa dajú vziať aj bicykle.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kam na výlet - partia od 25 do 30 rokov - Fórum - ZDRAVIE.sk